Zagraniczne wycieczki wcale nie muszą być drogie. Przekonaj się o tym sam, korzystając z naprawdę kuszących ofert biur podróży z Twojej okolicy.

Zagraniczne wycieczki wcale nie muszą być drogie

 Szlakiem 5 wielkopolskich miast

 10 powodów, żeby zacząć podróżować

 Skąd brać pieniądze na podróże?

Biura podróży w Twojej okolicy

Tak naprawdę mieszkając nawet w mniejszych miastach możesz z powodzeniem skorzystać z oferty biur podróży. Autobus z wycieczką za granicę przejeżdża także przez mniejsze miejscowości. Gdy wejdziemy na stronę renomowanych firm zauważymy, że trasa jest naprawdę bardzo różnorodna i czasem wystarczy dojechać tylko kilka kilometrów, by wziąć udział w danej zagranicznej wycieczce. Jest to o tyle korzystne, że możemy wyjechać praktycznie spod domu i nie musimy martwić się transportem do większego miasta.

Zagraniczne wycieczki wcale nie muszą być drogie

Panuje mylne przekonanie, że za granicę jeżdżą tylko burżuje. Zagraniczne wycieczki wcale nie muszą być drogie, o czym miałyśmy okazję przekonać się niejednokrotnie. Gdy wybieramy się w dalszą podróż po Polsce zawsze staramy się celować w taki termin, żeby udało nam się także wybrać na jakieś zagraniczne wojaże. Bardzo często są to koszty rzędu 100-200 złotych za dzień, co wcale nie jest dużą sumą, biorąc pod uwagę, że w cenę wliczone jest wyżywienie, a czasami nawet nocleg. Warto porównać oferty kilku biur podróży, gdyż bardzo podobny program może mieć niekiedy kilkukrotne cenowe przebicie. Warto być na to przygotowanym i skusić się na tę ofertę, która może jest mniej bogata w atrakcje, ale sporo tańsza.

To co? Gdzie się wybierasz w najbliższej przyszłości?

My mamy zamiar wybrać się na Litwę i zwiedzić stolicę oraz Kłajpedę, gdzie przebywają delfiny. Co wyjdzie z naszych planów, zobaczymy. Na przyszły rok na pewno mamy zaplanowany 2-dniowy wyjazd do Holandii (średnio 200 złotych od osoby), więc naprawdę nie są to duże koszty. Warto rezerwować sobie takie terminy, kiedy są promocje cenowe i ładna pogoda. W bardzo łatwy sposób można połączyć obie te rzeczy. Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także