Miejsca, w których śpimy muszą być wyjątkowe. Mieć przystępną cenę, sprzyjający klimat i to ,,coś”, co sprawia, że chcemy tam wrócić. Zapraszamy na top 5 noclegów w Polsce. Przepadniesz tak jak my!

Top 5 noclegów w Polsce

 Noclegi w centrum czy na peryferiach miasta – co wybrać?

 Czy wypada wpraszać się krewnym/znajomym na noc?

 Hotel – cena czy komfort?

Czasem lubimy poczuć się jak księżniczki i wtedy wybieramy hotel z klasą, jak np. Novotel Warszawa Centrum i pochodne z tej sieci hoteli. Innym razem zaś mamy do zwiedzenia tyle obiektów, że nie starcza nam już budżetu na spanie w ,,luksusach” i zadowalamy się motelami, czy prywatnymi kwaterami. Jeszcze kiedy indziej, zwłaszcza latem, lubimy odciąć się od cywilizacji i wtedy wybieramy miejsca kempingowe, jak np. Biała, w której zakochałyśmy się od pierwszej wizyty, przepadłyśmy i dni tam spędzone wracają do nas w snach. Chcemy tam wrócić. Ba. My to zrobimy!

Novotel Warszawa Centrum (Warszawa)

Novotel Warszawa Centrum, jak można się domyślać, to klasa sama w sobie. Usytuowany w centrum miasta, swoim wystrojem sprawia, że można tam odpocząć po nawet najbardziej intensywnym dniu. Kilkuminutowy spacer i jesteśmy już w pasażu knajpek, które zachęcają by wejść. Niedaleko znajduje się sklep spożywczy, gdyby czegoś nam zabrakło. Na powitanie kartka od Pani przygotowującej pokój, piękny widok, wygodne szerokie łóżko i można sobie tam pomieszkać przez wiele dni.

Top 5 noclegów w Polsce

Motel Galicja (Lwów, Ukraina)

W momencie, kiedy wybieramy się na wycieczkę za granicę, w 99% preferujemy skorzystanie z gotowej oferty biura podróży. Nie czujemy się na tyle pewnie z angielskim, żeby nie powiedzieć, że w ogóle, żeby samemu porywać się z motyką na słońce. O ile nieszczególnie przepadamy za krajowymi wyjazdami zorganizowanymi, o tyle Ukraina nas zachwyciła. Podobnie jak Motel Galicja znajdujący się na obwodnicy Lwowa. Schludnie, bez zbędnego przepychu, z przepysznymi posiłkami w hotelowej restauracji. Chce się tam wracać!

Top 5 noclegów w Polsce

Harcerski Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy (Biała)

Jest i nasza ukochana Biała <3 Musicie wiedzieć, że oprócz miłości do Wschodu, równie mocno ciągnie nas do leśnych dziczy. Biała znajduje się zaledwie kilkanaście kilometrów od Tucholi, zasięg jest tam w zależności od sieci, ale dni tam spędzone zapadają na długo w pamięci turystów. Zazwyczaj przebywają tam grupy zorganizowane, jednak i dla samotnego wędrowca znajdzie się miejsce noclegowe. Stołówka, sanitariaty, wszystko zadbane, przygotowane do użytku. Nic tylko wyruszyć tutaj podumać i wrócić odmienionym, odliczając dni do kolejnego powrotu w Bory Tucholskie.

Top 5 noclegów w Polsce

Pokoje Gościnne ,,Brzoza” (Władysławowo)

Była już Warszawa, Ukraina, ukochana Biała, czas na równie ulubione morze. Najchętniej spędzamy czas w Trójmieście, jednak w ubiegłe wakacje postanowiłyśmy zajrzeć także do Władysławowa. Wybrałyśmy na miejsce noclegowe Pokoje Gościnne ,,Brzoza”, znajdujące się od kilku do kilkunastu minut piechotą od dworca PKP. Miejsce ustronne, dosyć spokojne. Do pobliskich atrakcji turystycznych oraz marketów można trafić bez większego problemu.

Top 5 noclegów w Polsce

Hotel Polonia Palast (Łódź)

Nasza kochana Łódź. Najbardziej ubolewamy nad tym, że bodajże wiosną miną 2 lata, odkąd ją odwiedziłyśmy. To właśnie wtedy wybrałyśmy na miejsce noclegowe Hotel Polonia Palast, znajdujący się w prawie ścisłym centrum miasta. Miejsce klimatyczne, z duszą, zabytkową windą oraz, musicie przyznać, niecodziennym wystrojem wnętrz. Cena bardzo przystępna za jakość oferowanych usług.

Top 5 noclegów w Polsce

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także