Pokoje gościnne pod Brzozą we Władysławowie to jedna z tańszych miejscówek, które były dostępne w czasie naszego pobytu. Czy i tak wysoka cena idzie w parze z jakością?

 Hallerówka we Władysławowie

 OceanPark we Władysławowie

 Tarasy widokowe w Domu Rybaka we Władysławowie

Pokoje gościnne pod Brzozą we Władysławowie

Gdy szukałyśmy noclegu nad morzem, pod uwagę brałyśmy Hel, Sopot lub Władysławowo. Doszłyśmy jednak do wniosku, że nie wiadomo, czy dojedziemy na Hel, a poza tym z Władysławowa jest znacznie bliżej do Sopotu. Przeglądając dość szeroką ofertę miejsc noclegowych naszą uwagę przykuły Pokoje gościnne pod Brzozą we Władysławowie, których cena i tak nie była niska (ponad 130 zł za jeden nocleg), ale postanowiłyśmy skusić się na tę miejscówkę.

Bardzo blisko dworca

Na uwagę z pewnością zasługuje fakt, że Pokoje gościnne pod Brzozą we Władysławowie znajdują się bardzo blisko Dworca PKP Władysławowo. Co prawda, sądziłyśmy, że trzeba dojść tam naokoło (od strony straganów), ale dzięki nawigacji dowiedziałyśmy się, że można iść drugą stroną i w sumie po bardzo krótkim czasie byłyśmy już na miejscu. Jest to o tyle dobre, że akurat zaczynało padać, więc przynajmniej miałyśmy się gdzie skryć 🙂 Pod tym względem jest to naprawdę duży plus, zwłaszcza dla osób, które podróżują z dużymi bagażami i musiałyby je nieść przez kilka kilometrów.

Dość mały pokoik i niski strop

Nasz pokoik znajdował się na pierwszym piętrze. Myślę, że określenie jest tutaj jak najbardziej trafne, gdyż pomieszczenie nie było zbyt duże. Nie mówiąc już o łazience, która była filigranowa, a dodatkowo przy korzystaniu np. ze śmietnika można się było uderzyć w głowę, bo strop był pochyły od dachu. Bardzo zawiodłyśmy się także tym, że na miejscu nie było ani ręczników, ani chociażby mydła w płynie. Za tę cenę od gości nie jest to naprawdę duży wydatek, by w takie rzeczy zainwestować. Miejsce pod względem oznaczeń noclegowych także jest dość niepozorne. Jedyne co może nas naprowadzić na ślad budynku to numer domu, który się na nim znajduje.

 

Poprzedni artykuł

Hotel Polonia Palast w Łodzi

Następny artykuł

HOSW w Białej

Zobacz także

 • Fajnie, że jest blisko dworca 🙂

 • Marzy mi się wypad nad morze, chociażby na kilka dni. Zwłaszcza Władysławowo wspominam bardzo miło 🙂

  • My też z chęcią jeszcze byśmy się przejechały 😛 Najbliższa okazja we wrześniu.

 • Bubble butt

  My w tym roku pod namioty.
  Cenią się nad naszym morzem, niestety.
  Dobrze, że chociaż czysto było 🙂

  • O, a gdzie się wybieracie? 🙂

   • Bubble butt

    Byliśmy w Mielnie 🙂

 • W sumie to w pełni wyposażony pokój, a takie tanie nie są. Wygląda dobrze, czysto i można samemu przygotować posiłek. Biorąc pod uwagę, że Władysławowo jest zdecydowanie miejscówką na wakacje i dla tych, którzy kochają spędzać czas nad wodą, to jednak to całkiem przyzwoite warunki i cena adekwatna.

  • Niby tak. W ogóle zauważyłyśmy, że Władysławowo jest bardzo drogą nadmorską miejscowością.

 • To też prawda.

 • Nad morzem jest drogo. Dobrze, że mnie ciągnie w góry 🙂 Porównywałam kiedyś noclegi o zbliżonym standardzie, w tym samym terminie w Krynicy Morskiej i Krynicy-Zdrój, no i nad morzem było 2 razy drożej niż w górach.