Kilka dni temu rozmawiałyśmy o tym, że z chęcią wybrałybyśmy się do Świnoujścia, a stamtąd na wypad za granicę. Mniej więcej wtedy trafiłyśmy na apartamenty w Świnoujściu.

Fragment murów obronnych w Koszalinie

Migawki ze Szczecina

Wół i Krowa w Szczecinie

Wycieczkowe wakacje 2018 roku

Śmiejemy się do siebie, że w te wakacje więcej nas nie było w domu, niż w nim byłyśmy i sporo w tym prawdy. Wpis o naszych szczegółowych wojażach pojawi się już za kilka dni, jednak już dziś wspominamy z sentymentem dwie kolonie, obóz harcerski , wycieczkę zorganizowaną, rodzinną i jednodniowe wypady, w których dane nam było uczestniczyć w te wakacje. Tak się złożyło, że do Świnoujścia jeszcze nie zawitałyśmy, ale to nic straconego. Co się odwlecze, to nie uciecze…

Apartamenty w Świnoujściu

Tak się szczęśliwie składa, że podczas przeglądania strony http://swinoujscie.baltichome.pl/ natrafiłyśmy na apartamenty właśnie w tym mieście. Postanowiłyśmy im się bliżej przyjrzeć, bo kto wie, czy już niebawem ta informacja nie będzie nam potrzebna. W ofercie jest aż kilkanaście lokalizacji, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Oferty układają się od najniższej do najwyższej pod względem cenowym. Jest podana kwota za jedną noc i cały pobyt. Możemy także dokonać rezerwacji czy dokładnie przyjrzeć się danemu wyposażeniu. Nie ukrywamy, że ceny nie są najniższe, jednak pewnie taki urok Świnoujścia.

Co warto zobaczyć w Świnoujściu?

Apartamenty w Świnoujściu już mamy zapewnione, dlatego warto pomyśleć też o tym, co będziemy robili w wolnym czasie, którego z całą pewnością będziemy mieli pod dostatkiem. Z tego co pamiętamy, Świnoujścia nigdy jeszcze nie odwiedziłyśmy nawet przejazdem, więc będziemy wzorować się na informacjach z Internetu. Zazwyczaj tak robimy, gdy udajemy się w nowe miejsce i uważamy ten sposób za niezwykle trafny. Z całą pewnością skusiłybyśmy się na wizytę w Latarni Morskiej, obejrzały Park Zdrojowy, Podziemne Miasto Wolin, Muzeum Historii, przespacerowały się Promenadą. To tylko kilka atrakcji, na które trafiłyśmy podczas szybkiego przeglądu ciekawych miejsc. Które z tych atrakcji Wy szczególnie polecacie.

Zobacz także