Czym kierować się przy wyborze hotelu – ceną, czy może komfortem? Na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać. O tym przeczytacie w dzisiejszym wpisie. Hotel – cena czy komfort to wpis dla każdego z Was!

Hotel - cena czy komfort

Novotel Warszawa Centrum

 Hostel Bartek w Kielcach

 Pokoje Gościnne Pod Brzozą we Władysławowie

 Hotel Polonia Palast w Łodzi

Hotel – cena czy komfort

Lato 2015* niczym nie będzie się różnić od lat ubiegłych. Pierwsze upały już do nas dotarły. Wiele z Was wyjedzie na wczasy, by wypoczywać w dogodnym dla siebie klimacie – ważne będzie to, gdzie będziemy spać. Jeśli w hotelu – to jakim? Na co postawić – na cenę, czy komfort?

Cena – na pewno ma duży wpływ na to, gdzie się zatrzymamy. Rezerwując hotel wcześniej możemy jednak liczyć na spore zniżki. Warunki są też o wiele lepsze, niż np. w domku letniskowym. Lepiej wybrać się ze znajomymi lub w większym gronie rodzinnym i wybrać pokój kilkuosobowy. Jedynki są niestety bardzo drogie i nie opłaca się tam spać, jeśli nie ma takiej potrzeby. Wiele zależy też od tego, ile nocy zamierzamy spędzić w hotelu i czy zamierzamy tam tylko spać, czy także odpoczywać w ciągu dnia.

Komfort – jest on dla nas chyba ważniejszy, niż cena. W ciągu dnia lubimy zajrzeć do miejsca noclegowego, by chwilę odpocząć. Etap spania na łóżkach polowych mamy już dawno za sobą. Teraz stawiamy na wygodę, tym bardziej, że aż tak często nie śpimy poza domem. Gdy mamy do wyboru dopłacenie kilkudziesięciu złotych i spanie na wygodnym łóżku, z wszelkimi udogodnieniami w pokoju to wybieramy tę opcję.

Hotel – cena czy komfort? Oto jest pytanie. Cena nie zawsze idzie w parze z komfortem. Możemy wybrać, że zapłacimy mniej, ale przypłacimy to wątpliwej jakości pokojem. Czasem lepiej trochę dopłacić i zdecydować się na lepszy hotelu lub skusić się na inne miejsce noclegowe.

A Wy co wybieracie?

*lokowanie produktu

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także