Oszczędzać można na wszystkim i wszystko. Nawet czas w kolejkach. Jak się do tego zabrać? Oszczędzaj czas w kolejkach już od dziś.

Oszczędzaj czas w kolejkach

 Bilety miejskie kupuj w kiosku

 Sentymentalne podróże po latach

 Co zapakować w kosz piknikowy?

Oszczędzaj czas w kolejkach. Jak się do tego zabrać?

Sprawdź, gdzie można kupować bilet przez Internet – wybierając się do wrocławskiego ZOO i Afrykarium wiedziałyśmy, że bilety będziemy chciały kupić przez Internet, aby nie stać w kilkugodzinnych kolejkach. Taka opcja istnieje, jednak niestety nam nie udało się z niej skorzystać. Dlaczego?

Zobacz, czy można zrobić przelew z Twojego banku – biorąc pod uwagę, że można zrobić przelew naprawdę z kilkudziesięciu banków my zawsze mamy pecha, że naszego tam nie ma. Nikt w rodzinie nie ma konta w banku, z którego można zapłacić. Musiałyśmy odwołać rezerwację biletu i liczyć na to, że kolejka jednak nie będzie taka długa. Na szczęście, nie była.

Co jeszcze?

Oszczędzaj czas w kolejkach i odbierz bilet w kasie i ciesz się, że nie musisz stać godzinami w kolejce – gdy jednak mimo wszystko uda Wam się opłacić bilety internetowo możecie odebrać je w kasie na miejscu, nie poświęcając na to zbyt wiele czasu i niemal od razu przystąpić do zwiedzania. Na nasze szczęście ok. 10 kolejka nie była za długa, jednak gdy wychodziliśmy ok. 12-13 miała już na pewno kilkadziesiąt metrów. I to do każdej z kas.

Zwiedzaj z przyjemnością – mając bilet w ręce praktycznie bez kolejki można zwiedzać z radością. Nie jesteśmy zdenerwowani tym, że już pół dnia stoimy w kolejce po bilet (choć my osobiście byśmy tyle czasu nie czekały). Kiedy jednak jedzie się typowo w dane miejsce wychodzi się z założenia, że i tak trzeba swoje odstać, bo specjalnie po to się tam pojechało.

Kupuj bilety przez Internet

Gdy tylko będzie taka możliwość, będziemy chciały kupować bilety internetowo. Jest wygodniej, szybciej i czasem być może taniej. To samo tyczy się rezerwowania hotelu wcześniej, o czym pisałyśmy już jakiś czas temu. Oszczędzaj czas w kolejkach już od dziś. To wcale nie takie trudne, jak Ci się wydaje.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także