Co zapakować w kosz piknikowy? To pytanie pewnie będziecie zadawać sobie coraz częściej, gdyż lato to idealna pora na popołudniowe pikniki!

Co zapakować w kosz piknikowy?

 Park wydmowy na Helu

 Park Źródliska I w Łodzi

 Park Decjusza w Krakowie

Wykorzystaj przestrzeń wokół siebie

Mieszkając na wsi nie mamy problemu z tym, gdzie zorganizować swój piknik, gdyż trawy i wolnego terenu mamy pod dostatkiem. Piknik możemy więc zorganizować praktycznie w każdym miejscu. Mieszkańcy miast mogą mieć z tym o wiele większy problem, gdyż nie będą wiedzieli, które miejsce będzie idealne na ich piknikowe szaleństwo. Nie musicie się niczym przejmować – w niektórych parkach można piknikować, a dodatkowo są także urządzane Śniadania na trawie. Wystarczy tylko wypatrywać takich informacji. Jeśli nie chcecie czekać, weźcie koc i udajcie się do parku, by rozpocząć wspólne spędzanie czasu.

Działka też będzie idealna na piknik

Niektórzy z nas są w lepszej sytuacji, gdyż posiadają swoją działkę, czy ogródek. Choć może się to wydawać mało ciekawe, to tego typu miejsca też są idealne na piknik. Nikt nam nie zagląda w koszyk co mamy, nie musimy martwić się tym, ze ktoś będzie nas podglądał, że jakiś pies wpadnie na nasz koc. Wszystko mamy pod kontrolą, bo w końcu jesteśmy na swoim terenie i wiemy, czego możemy się spodziewać. Gdy już skończymy piknik na dokładkę możemy urządzić sobie ogrodowego grilla.

Co zapakować w kosz piknikowy?

W kosz piknikowy najlepiej zapakować przekąski (ciasteczka, paluszki), jakieś kanapki, nie można zapomnieć tez o wodzie i napojach, a także ewentualnej lemoniadzie. Jeśli chcecie urządzić sobie prawdziwy piknik, możecie zainwestować także w plastykowe talerzyki i kubeczki. Nie zapomnijcie także o kocu, abyście mieli na czym ucztować. Jeśli lubicie owoce, sałatki – ich także nie powinno zabraknąć na Waszym pikniku. My do tego dodałybyśmy wygospodarowanie kilku godzin czasu, by nie musieć się śpieszyć. W prawdziwym pikniku chodzi o to, by cieszyć się chwilą. Tego zamierzamy się trzymać i Wam życzymy tego samego!

Zobacz także