,,Zarabianie na podróżach” Karol Werner to druga wydana w formie elektronicznej pozycja autorstwa znanego blogera podróżniczego. Sprawdź, czy warto dać jej szansę.

,,Zarabianie na podróżach" Karol Werner

 ,,Twoja samodzielna podróż” Karol Werner

 ,,Gdzie jest Julia?” Julia Raczko

 ,,Porada da radę. Tanie latanie” Jakub Porada

,,Twoja samodzielna podróż” Karol Werner

Blisko 1,5 roku temu będąc na biwaku w Gołąbkach w czasie pilnowania dzieciaków noce poświęcałam na lekturę ,,Twojej samodzielnej podróży” Karola Wernera. Muszę przyznać, że wtedy jego blog Kołem się toczy odwiedzałam okazjonalnie, jednak coś skutecznie zachęcało mnie do tego, by jednak publikację kupić. Wówczas w pakiecie dołączony był także darmowy audiobook, nagrany przez samego autora. Jak podkreśla obecnie, nie był on może super poprawny pod względem dykcji, jednak czytelnicy docenili fakt, że postanowił sam przeczytać książkę, a nie przekazać to zadanie profesjonalistom. Od tego czasu minął już ponad rok, kiedy na blogu i Facebooku pojawiła się informacja, że już niebawem będzie miał premierę kolejny poradnik, tym razem pt. ,,Zarabianie na podróżach” Karola Werner.

Kompendium wiedzy od A do Z

W nowym roku postawiłam mocno na kursy doszkalające. Właściwie już całe 12 miesięcy 2017 roku były mocno rozwojowe. Kursy teoretycznie związane z harcerstwem, byciem opiekunem w czasie wypoczynku zorganizowanego skutecznie spowodowały, że nabrałyśmy ochoty na więcej. Później oba szkolenia Jasona Hunta, szkolenie Uli Phelep. Wisienką na torcie okazało się ,,Zarabianie na podróżach” Karola Wernera. Szczerze mówiąc, sama nie wiedziałam, czy wyniosę z niej coś nowego. W końcu w blogowym świecie jestem już kilka lat, w miarę na bieżąco śledzę zmiany, portale, gdzie warto być. Powiem Ci jednak, że publikacja przeszła moje najśmielsze oczekiwania! Przeczytałam ją w praktycznie jeden wieczór, nie potrafiąc przestać. Karol dzieli się swoim doświadczeniem, pomaga, radzi, wskazuje drogę. Razem z nim przechodzimy drogę od umów barterowych, poprzez te z wykorzystaniem barteru i zarobku. Autor inspiruje, udowadnia, że na podróżach da się zarobić i to całkiem nieźle.

,,Zarabianie na podróżach” Karol Werner

Tym, co wyróżnia ,,Zarabianie na podróżach” Karola Wernera to innowacyjne podejście do tematu. Można  powiedzieć, że autor podróżniczego bloga Kołem się toczy prowadzi czytelnika za rękę, ukazując mu poszczególne niuanse zarabiania na tym, co się lubi robić. Jak podkreśla, ważniejsza, niż ilość, jest jakość, systematyczność, zaangażowanie. Nie należy nastawiać się, że zarobki przyjdą już po kilku miesiącach blogowania, to wszystko pojawia się z czasem. Karol podpowiada, jak zarabiać na afiliacji, reklamie, produktach, które i tak wykorzystalibyśmy w podróży. Podaje przykłady e-maili, wezwań do zapłaty w przypadku bezprawnego skopiowania artykułu, czy zdjęcia jego autorstwa. ,,Zarabianie na podróży” Karola Wernera to prawdziwa wisienka na torcie wśród tego typu publikacji. Odważ się po nią sięgnąć.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także