Wypas w Poznaniu to nasze ostatnie wielkopolskie odkrycie. Czy warto odwiedzić tę restaurację? Zapraszamy na nasze wrażenia z wizyty w tym lokalu.

Wypas w Poznaniu

 Tylko u Nas – U Dziadka w Poznaniu

 Jeden dzień z dzieckiem w Poznaniu

 Gdzie wybrać się na Majówkę?

Lubimy poznawać nowe miejsca

Nie wiem, czy też tak macie, ale my bardzo lubimy poznawać nowe miejsca. Czy to miasta, miejsca warte uwagi, czy restauracje właśnie. Wiele rzeczy nas interesuje, przed nami jeszcze wiele nowych miejsc do odkrycia. podobnie jest z restauracjami. Lubimy dobrze zjeść i choć raczej rzadko w nich się stołujemy, zawsze podczas wyjazdu lubimy zawitać do jakiegoś nie odwiedzanego dotąd miejsca. Wypas w Poznaniu okazał się być naszym najnowszym odkryciem. Czy jest to miejsce warte uwagi?

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Restauracja Wypas w Poznaniu była polecana przez naprawdę spore grono odwiedzających. Same postanowiłyśmy sprawdzić, czy nas też zachwyci smakiem. Z racji pory obiadowej, skusiłyśmy się na talerz arabski oraz dwa ciasteczka – korzenne, z przyprawami, naprawdę całkiem smaczne. Nieco się nie lepiły, ale to nic. Zjeść można było. Odnośnie talerza kosztuje on 29 złotych i jest naprawdę ogromny. Nie wszystko nam w nim zasmakowało, jednak doszłyśmy do wniosku, że jest naprawdę fajny. Nawet Martyna, która stroni od nowości, dała się na niego namówić.

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Spory ruch, całkiem mało miejsca

Gdy weszłyśmy do Wypas w Poznaniu nieco się przeraziłyśmy tym, że nie będzie gdzie usiąść. Lokal może nie jest najmniejszy, bo ma kilka salek, jednak na brak klientów też nie może narzekać. Na szczęście odwiedzający go dość szybko uwijali się z jedzeniem, więc nie było problemu z zajęciem wolnego miejsca przy stoliku. Na miejscu jest bardzo kompetentna obsługa. Talerze, po zjedzonych posiłkach, w dobrym tonie jest odnieść do okienka, a nie zostawiać na stole. Wypas w Poznaniu to miejsce znajdujące się nieco w piwnicy, jednak bez problemu tam traficie. Kto wie, może i my jeszcze kiedyś tam wrócimy.

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Wypas w Poznaniu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także