SurfBurger w Sopocie (ul. Kościuszki 10) to jedno z kilku miejsc sieci w Trójmieście. Korzystając z chwili wolnego czasu po spotkaniu, postanowiłyśmy sprawdzić, czy warto wybrać się tam z naszymi harcerzami.

SurfBurger w Sopocie

 Gunga House w Sopocie

 Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie

 Latarnia morska w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie to jedno z tych miejsc, które miałyśmy ochotę odwiedzić już od dłuższego czasu. W najbliższym czasie wybieramy się z naszymi ,,Odkrywcami” na wycieczkę do Gdańska i chcielibyśmy wybrać się na obiad do SurfBurgera. Postanowiłyśmy więc sprawdzić, czy warto dawać mu szansę. Trzeba przyznać, że lokal w Sopocie znajduje się dosłownie kilka minut od dworca, więc jeżeli macie chwilę czasu, warto tam zajrzeć. W sobotę po południu ruch na początku był stosunkowo niewielki, później jednak przybyli fani burgerów. Zupełnie nas to nie dziwi. Trudno było zdecydować nam się na swoje typy, ostatecznie jednak wybrałyśmy wege burgery.

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

Przepyszne wegeburgery!

Martyna zdecydowała się na wersję WEGE z pieczenią warzywno-orzechową, ja zaś poprosiłam o Słodkiego Górala z oscypkiem i borówką, zamiast mięsa wybrałam także orzechową pieczeń. Muszę przyznać, że czas oczekiwania nie był nawet najdłuższy – wyniósł ok. 15 min. Burgery w SurfBurger w Sopocie są zapakowane w dedykowany sieci papier, a także podane na jednorazowych talerzach. Do picia zaś poprosiłyśmy oranżadę pomarańczową. Za nasze zamówienie zapłaciłyśmy ok. 55 zł. Czy to drogo? Pozostaje to kwestią sporną. Jednego jesteśmy pewne, miałyśmy mały problem, żeby zjeść nasze porcje. Jedyne co byśmy zmieniły przy kolejnym zamówieniu, to wyeliminowanie lub znaczące zmniejszenie sosu barbecue, który był wyjątkowo ostry.

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

Ciekawe, jak wypadnie SurfBurger w Gdańsku

Jak już wspomniałyśmy, w najbliższym czasie razem z naszymi harcerzami wybieramy się do SurfBurger w Gdańsku. Same zastanawiamy się, jak dzieciom zasmakują trójmiejskie burgery. Ja tym razem zdecyduję się chyba na burgera Hawajskiego, rezygnując z mięsa i cebuli. Jestem przekonana, że to będzie prawdziwa uczta. Jeżeli jesteście z Gniezna, to SurfBurger dziś w godzinach 12-20 na placu świętego Wojciecha razem z foodtruckiem oczarowuje mieszkańców Wielkopolski swoimi smakami. Mieszkańcy Trójmiasta, próbowaliśmy sławnych surfburgerów? Bo wiecie, po nich podobno się nie tyje 😉

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

SurfBurger w Sopocie

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także