Urlop – wypoczynek dla Ciebie, czy ciągłe myślenie o kliencie? Po której stroni barykady się opowiadasz? Potrafisz tak naprawdę w pełni wypocząć?

Urlop - wypoczynek dla Ciebie, czy ciągłe myślenie o kliencie?

Martwe miesiące w biznesie

Delegowanie zadań

Jak robić karierę, nie zapominając o własnych potrzebach?

Wakacje to idealny czas na wypoczynek

Właśnie wczoraj uczniowie zakończyli kolejny rok szkolny, podczas którego zmagali się z nowym materiałem, reformą edukacji, strajkiem nauczycieli i nadganianiem materiału. Czerwiec, lipiec i sierpień są więc w całości do dyspozycji tych, którzy otrzymali promocję do następnej klasy. My także mamy zamiar nieco w te miesiące odpocząć, popracować i powyjeżdżać na bliższe i dalsze wojaże. Może nam w tym przeszkodzić tylko jedno. Własna firma.

Urlop – wypoczynek dla Ciebie, czy ciągłe myślenie o kliencie?

Urlop powinien kojarzyć nam się z całkowitym wypoczynkiem i oderwaniem od codziennych trosk. Każdy z nas w końcu zasługuje na to, by móc w pełni się zrelaksować. W naszym przypadku nie jest to jednak aż tak do końca możliwe. Owszem, zakończyłyśmy korepetycje w roku szkolnym, ale cały czas pozostają nam także ubezpieczenia. Nawet, jeśli wyjeżdżamy, to naszym nieodłącznym towarzyszem musi być laptop i niekiedy drukarka. Nie mamy jednak na co tak bardzo narzekać, jednak wciąż pozostaje ten pewien niedosyt całkowitego oderwania się od pracy.

Ciesz się tym, co masz

Wychodzimy jednak z założenia, że warto cieszyć się tym, co mamy, gdyż zawsze może być gorzej. Nie mamy powodu do narzekania. Wiedzie nam się jako tako, nie przymieramy głodem. Co prawda, nie możemy sobie pozwolić na wszystkie zachcianki, jednak wierzymy, że kiedyś nadejdzie taki moment, że opłaty związane z prowadzeniem firmy nie będą pochłaniały większości naszego dochodu.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także