Jeżeli nas znasz, wiesz, że delegowanie zadań nie jest naszą mocną stroną. Zapraszamy Cię do przeczytania kilku słów o kursie Lider + Moduł I.

Jeden zadowolony klient poleci cię następnemu

Jak być systematycznym w wykonywaniu codziennych obowiązków?

Jeden dzień tylko dla ciebie

Naprawdę bierzemy na siebie zbyt wiele. Ty też?

Prawdą znaną nam tak praktycznie od roku jest to, że bierzemy na siebie naprawdę zbyt wiele. Najpierw były problemy zdrowotne, które z pewnych przyczyn uniemożliwiały mi pracę. Wiedziałam, że nie chcę do końca życia czekać na lepsze jutro, dlatego postanowiłam założyć własną firmę. Od września mamy więc dwie działalności, mały i duży ZUS od stycznia i naprawdę ledwie to wszystko ciągniemy. Do tego dochodzi nam blog, korepetycje, ubezpieczenia, harcerstwo, media społecznościowe nasze i ZHP i o czasie wolnym praktycznie możemy już tylko pomarzyć. Zdajemy sobie sprawę z tego, że mamy naprawdę za dużo obowiązków i postanowiłyśmy coś z tym zrobić.

Lider + Moduł I. Kierowanie ludźmi w praktyce

Tak naprawdę nasze zadania mogą wydawać Wam się śmieszne. Kiedyś ludzie mieli po 5 dzieci, pole do obrobienia i na wszystko znajdowali czas. My niestety takiej umiejętności nie mamy. W tym roku postawiłyśmy na samorozwój, w rezultacie czego w styczniu zrobiłyśmy trzy internetowe kursy, które nieco nas wykończyły. Teraz postanowiłyśmy w końcu wziąć udział w warsztatach Lider + Moduł I. Kierowanie ludźmi w praktyce, który interesował nas już od dawna. Szkolenie było dwudniowe, całkiem intensywne i pomogło nam nieco uporządkować pewne sprawy.

Delegowanie zadań

Nie ma się co oszukiwać, że delegowanie zadań z całą pewnością nie jest naszą mocną stroną. Jak już coś komuś oddamy, to to i tak po pewnym czasie wróci do nas, bo dana osoba się z tego nie wywiąże. Może to kwestia naszego podejścia i nie pilnowania tego albo trafiania na nierzetelnych ludzi. Prawdą jednak jest, że niektóre rzeczy w pracy, harcerstwie, czy życiu osobistym można zlecić innym i to właśnie było jednym z głównych zadań, których uczyliśmy się na kursie. Nie zabrakło także informacji o przekazywaniu feedbacku, trudnych rozmowach itd. Jeżeli tylko masz okazję wziąć udział w tych warsztatach, nie zwlekaj. Merytoryczna wiedza podana w bardzo przyjaznej atmosferze! Szkoliłyśmy się w siedzibie Hufca Toruń w dniach 30-31.03.2019 r.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także