Jako podsumowanie wpisów dotyczących miasta Kazimierza Wielkiego, przygotowałyśmy top 7 miejsc w Bydgoszczy, które powinniście odwiedzić, będąc w tym mieście. Nie musicie tego zrobić podczas jednego wyjazdu 🙂

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

1. Rynek sam w sobie może nie przyciąga wzroku, ale miło przejść się tymi uliczkami, przysiąść gdzieś w cieniu, odpocząć. Po prostu zrelaksować się. Jest to doskonałe miejsce zwłaszcza jesienią i wiosną do powdychania świeżego powietrza, odpoczynku, spędzenia czasu na łonie przyrody.

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

 Barka Lemara w Bydgoszczy

 Muzeum Kanału Bydgoskiego w Bydgoszczy

 Spichrze nad Brdą w Bydgoszczy

2. Mitte. Eksperci i kawa. Czy już mówiłyśmy, że mają tam najlepsze kanapki, jakie kiedykolwiek jadłyśmy? Naszą miłością do tych smakołyków zaraziłyśmy już także rodziców. Pycha! Staramy się tam wstępować za każdym razem, gdy jesteśmy w tym mieście. Jeszcze ani razu się nie zawiodłyśmy. Mają także swoją filię w Gdańsku, jednak tam, naszym zdaniem, nie jest już tak smacznie.

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

3. Pierogarnia pod AniołamiKlasa sama w sobie. Najlepsze pierogi, iście anielskie wnętrze. Dojazd również nie jest zbyt skomplikowany. Warto wstąpić tam by dobrze zjeść w niskiej cenie. Naprawdę warto!

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

4. Karczma MłyńskaOdkryta przez przypadek, jednak będziemy tam wracać. Wam również to rekomendujemy. Znajduje się nieopodal Wyspy Młyńskiej, więc naprawdę bardzo blisko. Miejsce obowiązkowe dla ludzi, którzy lubią klimatyczne wnętrza.

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

5. Muzeum OkręgoweJeżeli będziecie akurat na Wyspie Młyńskiej z kilkunastoma minutami, możecie tam zajrzeć i w ramach ciekawostek spojrzeć, co znajduje się wewnątrz. Muzeum Okręgowe ma w pobliżu kilka swoich oddziałów.

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

6. Bobby Burger. Tak naprawdę same nie wiemy, dlaczego Wam go polecamy. Jedzenie jest smaczne, porcje nie są za duże. Sami zdecydujcie, czy chcecie się tam wybrać. My raczej już tam nie wrócimy.

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

7. Park Hotel Bydgoszcz. Miejsce idealne zarówno na rodzinne imprezy, jak i na wesela. Jeżeli przypadkiem zdarzy się tak, że będziemy miały ślub w Bydgoszczy, to tylko tam. Poza tym mają przepyszne desery.

Top 7 miejsc w Bydgoszczy

To co? Jutro ruszacie do Bydgoszczy? Top 7 miejsc w Bydgoszczy to nasze subiektywne odczucia. Fajnie, jeśli pokryją się z Waszymi typami.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl 

Zobacz także