Na podróże nigdy nie jest za późno. Taki utarty, mogłoby się wydawać, frazes. A tymczasem, czy naprawdę tak nie jest? Przecież ciągle wydaje nam się, że mamy czas. Najpierw szkoła, potem dzieci, a gdzie w tym wszystkim chwila dla siebie? Czas, by odwiedzić egzotyczne miejsca, polskie wsie, które tętnią życiem?

Na podróże nigdy nie jest za późno

 Wycieczka do Gorzowa Wielkopolskiego

 Czy wakacje to dobry czas na podróże?

 Zabawne sytuacje w podróży

Skończ już z tymi wymówkami!

Bo nie ma pieniędzy, czasu, celu. A może po prostu powiedz wprost: Nie chcę mi się! O, to będzie najlepsze rozwiązanie. Zgodnie ze swoim sumieniem, powiedz: Po prostu nie chce mi się ruszać z domu. Szczerze mówiąc, po stagnacyjnej zimie też by nam się nie chciało, ale wtedy na nasz Instagram dodajemy zdjęcia tętniące zielenią, kolorami i błękitem nieba i dzień od razu staje się bardziej kolorowy. Zamiast więc znów narzekać na pogodę, niskie zarobki i brak czasu, może zaplanuj wycieczkę do pobliskiego miasta, czy wsi, gdzie znajduje się skansen? Wiesz, jakie to wspaniałe miejsca?

Na podróże nigdy nie jest za późno

To nowe motto naszego bloga. Ciągle znajdzie się coś do zrobienia: skończenie szkoły, napisanie pracy dyplomowej, szukanie pracy, ślub, wesele, wychowywanie dzieci, szkoła, matura, studia. Czy nie sądzisz, że historia zatoczy koło, a my skupieni wciąż na czekających nas wyzwaniach zapomnimy o tym, że przecież praktycznie cały świat stoi przed nami otworem? Nie ma już teraz problemu, by z dowodem osobistym przekroczyć niemiecką, czy czeską granicę. Dlaczego więc nie korzystasz z tej możliwości? Przecież, dzięki tanim połączeniom, to naprawdę nie są duże koszty.

Rusz się w końcu z domu

Dobrze. Nie będziemy namawiać Cię na zagraniczne wojaże. Rozumiemy, że brak znajomości języka w podróży może hamować przed wyjazdami poza granice Polski, ale i nasz kraj oferuje wiele interesujących miejsc. Wiemy, powtarzamy się, ale może rozejrzysz się, co ciekawego można zobaczyć i odwiedzić w Twojej okolicy? Żeby bardziej zachęcić i zmobilizować Cię do tego działania, napisz w komentarzu 3 atrakcje, do których warto się wybrać. Czekamy! Następnie będziemy wypatrywać Twojej relacji, być może nasze plany się pokryją i później porównamy wrażenia?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także