Nie ma to jak spędzić jesienne popołudnie z dobrym kryminałem. Mamy nadzieję, że Wy także uznacie, że ,,Jej wszystkie śmierci” Marta Zaborowska można zaliczyć do tej kategorii.

,,Jej wszystkie śmierci" Marta Zaborowska

 ,,Pochłaniacz ” Katarzyna Bonda

 ,,Okularnik” Katarzyna Bonda

 Trylogia ,,Czarownica” Anna Klejzerowicz

Seria z Julią Krawiec

Marta Zaborowska zadebiutowała w 2013 roku pierwszym tomem kryminalnej serii z detektyw Julią Krawiec w rolig głównej. Następnie pojawiły się jeszcze dwa tomy i na tym na ten moment się skończyło. Jeśli chodzi o serię, każdy tom to nowa sprawa, jednak życie głównej bohaterki toczy się dalej, więc dobrze mimo wszystko zacząć od ,,Uśpienia” i czytać po kolei. Niedawno na polskim rynku wydawniczym pojawiła się wiadomość, że pojawi się nowa powieść autorki. ,,Jej wszystkie śmierci” Marta Zaborowska – to właśnie o niej mowa.


,,Jej wszystkie śmierci” Marta Zaborowska

Publikacja jest oddzielną publikacją, w żaden sposób nie związaną z serią, co uważam za duży plus. Główny bohater książki od 10 lat mieszka w Hamburgu, gdzie ma żonę i dziecko. Wiadomośc o przesyłce od dawno niewidzianej znajomej, która miała być jego żoną, wywraca życie Erwina o 180 stopni. Mężczyzna wraca do Polski, żona się na niego obraża, wyprowadza z ich wspólnego miejsca zamieszkania. Bohater nie przypuszcza, że to co wydarzy się w najbliższym czasie jeszcze bardziej wpłynie na ich wspólne życie. Nie zdaje sobie sprawy z tego, w jaki sposób wydarzenie sprzed 10 lat może wciąż ciążyć na jego teraźniejszym życiu.

Czy Czarna Seria jest warta uwagi?

Czarna Seria, jak pewnie każda na rynku, ma w swoim katalogu lepsze i gorsze pozycje. Kryminały Marty Zaborowskiej zaliczają się do tej pierwszej kategorii. Są to obszerne pozycje, od których naprawdę trudno się oderwać. W ,,Jej wszystkie śmierci” Marta Zaborowska tempo jest dość wolne, jednak i tak czyta się ze sporym zainteresowaniem. Z innych pozycji z serii wydawnictwa możemy polecić Wam twórczość Patricka Lee, czy w szczególności Camilli Lackberg.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także