Tym, co najbardziej nas przeraża w podróżowaniu, jest opłacenie hotelu. To właśnie on pochłania najwięcej pieniędzy. Jak załapać się na darmowy nocleg?

Jak załapać się na darmowy nocleg?

 3 sprawdzone noclegi na północy Polski

 Pokoje z osobną łazienką

 Doba hotelowa a wakacyjne plany

Nocleg droższy niż cała podróż

Bardzo często zdarzało nam się, że wybierając się w bliższe rejony, opłacało nam się w jeden dzień obrócić w obie strony. Było to spowodowane tym, że gdybyśmy do tego dodały koszty noclegu w cale nie najbardziej renomowanym miejscu pochłaniały one jeszcze raz tyle pieniędzy, co cała wycieczka. Dochodziłyśmy więc do wniosku, że lepiej się przemęczyć, zwłaszcza wtedy, gdy nie było to bardzo daleko. Nic nam się nie stało. Po całym dniu zwiedzania miałyśmy szansę odpocząć w pociągu, czy poczytać książkę. Bardzo lubiłyśmy też rozprawiać o tym, co udało nam się zobaczyć. Jeśli nie lubisz się spieszyć, jest sposób byś tego nie robił. Darmowy nocleg.

Jak załapać się na darmowy nocleg?

Rzecz jest niebywale prosta. Jeśli chcecie załapać się na darmowy nocleg, darmowe jedzenie i zwiedzanie wszystkich atrakcji wystarczy znaleźć pracę, która Wam to zaoferuje. Jedną z nich jest np. bycie wychowawcą kolonijnym. Cały pobyt jest darmowy, warto znaleźć taki turnus, w którym oferują dużo wycieczek, jeśli je lubicie. Nie dość, że macie darmowy nocleg i wyżywienie to jeszcze Wam za to zapłacą średnio 60 zł/dzień. Nie są to wielkie pieniądze, a odpowiedzialność ogromna. Niemniej, warto zawsze dopytać, czy dzieci, jadące na kolonię są z ośrodków, dobrych rodzin. Nie mamy nic do tzw. zaniedbanych rodzin, jednak, wiadomo, dzieciaki bywają różne.

Darmowy nocleg + wynagrodzenie

Tak naprawdę można być nie tylko wychowawcą kolonijnym. Można także ukończyć odpowiednie kursy i prowadzić zajęcia sportowe, plastyczne, z rękodzieła, taneczne. Możliwości jest naprawdę sporo, a sposobów na to jak załapać się na darmowy nocleg? – bez liku. Warto wybierać takie turnusy, które wiążą się z naszymi zainteresowaniami, by nie męczyć się przez cały okres kolonii.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także