Bread House w Toruniu został nam polecony przez czytelniczkę. Postanowiłyśmy sprawdzić, czy faktycznie mają tam smaczne jedzenie. Okazało się, że tak!

Bread House w Toruniu

 Krowarzywa w Toruniu

 Restauracja Ciasna w Toruniu

 Snackarnia w Toruniu

Lubimy odkrywać nowe miejsca

Bardzo lubimy odkrywać nowe miejsca, i te kulinarne, i te kulturalne. Zawsze podczas wyjazdu do Torunia i spotkań z Ulą z Yllla co w gowie piszczy bardzo chętnie wybieramy nowe lokale, by poznać lepiej kulinarną mapę Torunia. W grodzie Kopernika mieszkałyśmy dwa lata podczas studiów magisterskich, jednak od tamtego czasu wiele się zmieniło. Podczas kolejnych wizyt zauważamy, że część lokali się zmieniła, dlatego warto odwiedzać nowe miejsca. Jednym z nich jest Bread House w Toruniu.

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu został nam polecony w jednym z komentarzy we wpisie Gdzie smacznie zjeść w Toruniu?, który także serdecznie Wam polecamy.  Postanowiłyśmy sprawdzić, czy restauracja faktycznie może poszczycić się pysznymi daniami. Już na wstępie po przekroczeniu lokalu wiedziałyśmy, że wybór nie będzie łatwy, bowiem wszystko wyglądało bardzo smakowicie! W efekcie końcowym zdecydowałyśmy się na Czekoladową tapiokę z wiśniami, Smoothie z grejpfruta, jabłka i malin, Ciastko na maślanym spodzie, Kanapkę z pasztetem z soczewicy i Chlebek bananowy. Wszystkie propozycje okazały się naprawdę przepyszne i bardzo przystępne cenowo.

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu

Miejscówka blisko placu Rapackiego

Lokal znajduje się blisko placu Rapackiego, co z pewnością jest jego sporym atutem. Otwarty jest już od rana do wieczora. My udałyśmy się tam w okolicach godziny 9, gdy nie było jeszcze tłumów. Podczas naszego pobytu przez lokal przewinęło się z pewnością kilkadziesiąt osób, a byłyśmy tam do po 10. Bread House w Toruniu czaruje smakiem, więc nie ma się czemu dziwić, że na brak klientów nie może narzekać. Wszystko jest pyszne, świeże i w przystępnych cenach. Raz na jakiś czas można sobie pozwolić na wypad do właśnie tego lokalu. Nie powinniście czuć się zawiedzeni.

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu

Bread House w Toruniu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także