Krowarzywa w Toruniu otworzyły się całkiem niedawno. Postanowiłyśmy sprawdzić, czy serwują tak pyszne burgery, jak to można przeczytać w Internecie.

Krowarzywa w Toruniu

 Snackarnia w Toruniu

 Restauracja Ciasna w Toruniu

 Gdzie smacznie zjeść w Toruniu?

Uwielbiamy odkrywać nowe miejsca!

W Toruniu za czasów studiów mieszkałyśmy dwa lata. W tym czasie udało nam się zobaczyć niemalże wszystkie atrakcje warte uwagi w tym mieście oraz znaleźć swoje ulubione lokale. Z całą pewnością do tej kategorii możemy zaliczyć Kuranty Bistro znajdujące się na toruńskim rynku. Podczas kolejnych wypadów do grodu Kopernika lubimy odkrywać nowe kulinarne miejsce. Tym sposobem trafiłyśmy na pyszną i niedrogą wegetariańską restaurację Ciasną czy Krowarzywa w Toruniu.

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu znajdują się na ulicy Podmurnej, dość blisko Empiku. Lokal nie jest może zbyt duży, jednak można usiąść zarówno na parterze, jak i na piętrze. Spotkałyśmy się z opinią, że lokal jest mały. Naszym zdaniem spokojnie jednorazowo pomieści z 20 osób, więc jednak taki najmniejszy być nie może. Lokal otwierany jest o godzinie 11. W swojej ofercie ma kilka propozycji burgerów, ja miałam dylemat między jaglanexem a cieciorexem, w końcu kusząc się na tego drugiego. Do tego yerba mate przygotowywana przez pracowników restauracji.

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Kilka wersji burgerów

Co ciekawe, burger może być podany w tradycyjnej bułce, w formie tortilli lub jeszcze w jakiś inny sposób. Jest to z całą pewnością ukłon w stronę osób, które nie wiedzą, jak sobie poradzić z taką wielką bułą lub nie chcą się pobrudzić :)) Cenowo burgery wychodzą całkiem korzystnie, napoje także nie są bardzo drogie – lemoniada 5 zł, yerba mate – 9. Po zjedzeniu jednego burgera byłam naprawdę bardzo syta. Porcje są duże, a mój burger okazał się wyjątkowo smaczny. Krowarzywa w Toruniu to restauracja, która powstała całkiem niedawno. Ich oddziały można spotkać w różnych miastach, więc warto się rozejrzeć, czy nie mają miejscówki także w Waszej okolicy. Dajcie im szansę, może akurat Wam zasmakuje.

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Krowarzywa w Toruniu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także