Dziś chciałybyśmy opowiedzieć Ci o lokalu, znajdującym się niedaleko Zamku krzyżackiego. Mowa oczywiście o Snackarni, znajdującej się przy ulicy Podzamcze 18. Czy warto się tam wybrać?

Snackarnia w Toruniu

 Panorama Torunia w dzień i w nocy

 Ciekawe miejsca w Toruniu

 Muzeum Toruńskiego Piernika

Przypadkowe spotkanie

Wiesz, jak to jest, codziennie przed Twoimi oczami przewijają się setki tysięcy wiadomości. Ta gwiazda zrobiła to, ten celebryta zachował się tak, a w Toruniu warto odwiedzić Snackarnię. Co prawda miałyśmy w planach odwiedzić tę kawiarnię, ale schodził dzień za dniem, a my jakoś tam nie docierałyśmy. W końcu, pewnego wtorku, postanowiłyśmy odwiedzić Zamek Krzyżacki, następnie weszliśmy w pierwszą boczną uliczkę i naszą uwagę przykuł ogromny pięknie wyglądający parasol z klimatycznym ogródkiem. Patrzymy, co to za lokal. Tak, dobrze. Właśnie trafiłyśmy do Snackarni.

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Pierwszy raz przeczytałyśmy u nim na blogu Adama z Wyspy smaków, wtedy jednak stwierdziłyśmy, że nie jesteśmy pewne, czy to jest to, co nam pasuje. Tym bardziej, że na wytrawne potrawy nie lecimy pędem. Mimo wszystko, weszłyśmy. Naszym oczom ukazała się zachęcająca wystawiona gablota z przekąskami, na stołach leżały menu. Po pobieżnym przejrzeniu skusiłyśmy się na wytrawnego Gorącego Hiszpana (soczyste pomidory z chrupiącą kukurydzą i wykwintną papryką). Ze słodkich natomiast poprosiłyśmy o Malinową poduszkę (świeże maliny z lekkim kremem z naturalnej wanilii), warkocz klonowy (duńskie delikatne ciasto z orzechami pecan i syropem klonowym). Skusiłyśmy się także na zestaw z 2 croissantami, masłem, 2 konfiturami i cappuccino. Spokojnie, nie zjadłyśmy tego podczas jednej wizyty w Snackarni.

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Lubimy tu wracać

Musisz wiedzieć, że gdy tylko Alicja przyjechała do Torunia prawie od razu ją tam zabrałyśmy. Było to jakąś 1-2 h przed zamknięciem lokalu i niestety nie było już zbyt dużego wyboru. Z jednej strony to dobrze, bo podawane potrawy są świeże, z drugiej zaś trochę słabo, bo jednak wybór był ograniczony. To pewnie takie czepianie się, ale jeżeli macie ochotę na przepyszną kawę mrożoną, chcielibyście spędzić miło czas w niezwykle klimatycznym miejscu, to Snackarnia w Toruniu będzie do tego idealna!

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Snackarnia w Toruniu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także