18 prezentów na 18 urodziny podróżnika to wpis, który naszym zdaniem może Wam pomóc w wyborze ciekawych niespodzianek na urodziny jubilata.

18 prezentów na 18 urodziny podróżnika

 Jeden dzień w województwie wielkopolskim

 Biuro turystyczne Śnieżka w Karpaczu

 Krasnale we Wrocławiu


18 lat – oznaka dojrzałości

Wielu młodym ludziom 18 urodziny jawią się jako przepustka do dorosłości. Wydaje im się, jakoby ten jeden dzień, magiczna godzina na zegarze w dniu urodzenia miała coś zmienić. Niestety, nic takiego się nie dzieje i w 99,9% przypadków nadal mieszkamy w tym samym domu, chodzimy do tej samej szkoły, mamy tych samych kolegów. Jedyne co się zmieniło to to, że jesteśmy rok starsi, ale to już było kilkanaście razy wcześniej 🙂 Choć może się wydawać, że 18 prezentów na 18 urodziny podróżnika to nic takiego, to jednak mamy dla Was kilka tańszych i droższych propozycji, z których same na pewno byśmy się ucieszyły.

18 prezentów na 18 urodziny podróżnika

Przypomnijmy, że pasją do podróżowania zaraziłyśmy się w wieku 21 lat. Nie zmienia to faktu, że istnieją osoby, które podróżują już od dziecka. 18 prezentów na 18 urodziny podróżnika to z pewnością między innymi plecak, który przyda się na dłuższe wyprawy, wygodne buty, w których będzie można pokonać wiele kilometrów, nieprzemakalna kurtka, w której przetrwamy każdą ulewę, bluzka z imieniem i jakimś charakterystycznym dla jubilata logo, ciepła bluza, by nie zmarznąć w zimną noc, porządny namiot, który nie namoknie po 5 sekundach, ciepły śpiwór, by w nocy nie było nam zimno, karimata, by nie czuć twardego podłoża. Nie zaszkodzi mieć także śmieszne nakrycie głowy. Ci, których stać na nieco więcej, mogą zaproponować jubilatowi wycieczkę w jakieś nieodkryte przez niego miejsce lub wspólny wypad do escape roomu. Pokusiłybyśmy się także o kupienie fotoksiążki, kalendarza na przyszły rok z kadrami z odbytych już podróży, długopisu z jego imieniem, kubka, ramki ze zdjęciem, notesu z ważnym dla jubilata motywem. Miłośnikowi gadżetów możecie kupić także specjalny breloczek, czy smycz. Można pokusić się także o podróżnicze etui na telefon, bawełnianą torbę, jeśli jubilatką jest dziewczyna, podróżniczą książkę, kalendarz/notatnik do zapisywania wrażeń z podróży.


Tak naprawdę wszystko się przyda

Jak widzicie, tych rzeczy jest nawet więcej niż 20. 18 prezentów na 18 urodziny podróżnika to wpis, który ma Was zainspirować do tego, że z pozoru zwykła rzecz, jak breloczek może stać się małym, ale wartościowym prezentem dla jubilata, jeśli dodamy do niego ważny dla 18-latka motyw. Nie wszystkie prezenty kosztują fortunę, więc na pewno znajdziecie coś, na co będziecie mogli sobie pozwolić. Pamiętajcie o tym, ze na prezent zawsze można się złożyć. Najważniejsze i tak są niespodzianki od serca, a nie te, na które wydało się kilkaset złotych. Przychodzi Wam jeszcze na myśl coś, co moglibyście dorzucić do listy 18 prezentów na 18 urodziny podróżnika?

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także