Jakaś część społeczeństwa lubi wracać do znanych i lubianych miejsc. Mamy jednak odmienne zdanie. Sprawdzone atrakcje nie zawsze są OK. Dlaczego tak sądzimy?

Sprawdzone atrakcje nie zawsze są OK

 Połącz przyjemne z pożytecznym

 18 miejsc, które warto zobaczyć w Kielcach

 Plany na 2018 rok

Wciąż to samo…

Nie zrozumcie nas źle. Też jesteśmy tradycjonalistkami i cenimy sobie smaczne, sprawdzone lokale. Podobnie jest z atrakcjami, miejscami wartymi uwagi. Lubimy polecać miejsca sprawdzone, po kilka razy odwiedzać ulubione miasta, bo zawsze zobaczy się jeszcze coś nowego. Niemniej nie możemy ścierpieć, jak podczas wyjazdu wciąż mamy jechać do tego samego miasta – Gniezno, Mogilno, Toruń, Bydgoszcz i nie ma mowy o niczym innym. W bliższej i dalszej okolicy naprawdę mamy inne miejscowości, które mogą się poszczycić naprawdę ciekawymi miejscami wartymi uwagi.

Sprawdzone atrakcje nie zawsze są OK

Lubimy odwiedzać sprawdzone miejsca, ale nie wyobrażamy sobie, by co roku jechać i oglądać dokładnie to samo miasto, a najlepiej jeszcze te same atrakcje. Nawet wycieczki klasowe są co roku organizowane w inne miejsce. Nikt nie mógłby wytrzymać tego, że wciąż ogląda to samo. Owszem, lodowisko, czy kino wszędzie wyglądają mniej więcej tak samo, więc nic nie szkodzi na przeszkodzie, by znów je odwiedzić. Duże miasta mają jednak do zaoferowania turystom i mieszkańcom naprawdę o wiele więcej atrakcji.

Skuś się na nowe miejsca

Lubimy wyszukiwać w Internecie nowinki, miejsca warte uwagi, które powstały w najbliższej okolicy. Zawsze przed wyjazdem do nowego miasta, czy regionu sprawdzamy, co warto zobaczyć nie tylko w bliższej i dalszej okolicy, ale także już po drodze, zanim dotrzemy do punktu docelowego. W tym roku Paulinie udało się zwiedzić naprawdę świetny Park Makiet Mikroskala w Koninie czy mini ZOO w Koninie, o których napiszemy Wam już niebawem. Gdybyśmy uległy i skusiły się na wyżej wymienione miasta, z całą pewnością nie udałoby jej się tam dotrzeć. Nie bójcie się nowych miejsc. Może Wam się nie spodobają, ale może być wręcz odwrotnie.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także