Czasem wybierając się w jakąś podróż służbową zostaje nam nieco czasu na zwiedzanie, który warto wykorzystać zamiast leżeć w hotelu. Połącz przyjemne z pożytecznym.

Połącz przyjemne z pożytecznym

 Plany na 2018 rok

 18 miejsc, które warto zobaczyć w Kielcach

 Co warto kupić we Lwowie? – jedzenie

Służbowa podróż nie musi być nudna

Podróże służbowe odbywamy częściej lub rzadziej. Gdy mamy własną działalność gospodarczą, tak naprawdę sami możemy zdecydować o częstotliwości takich wyjazdów. Tylko od nas zależy, czy będziemy szukali klientów w swoim regionie, czy też kilka miast dalej. To także my decydujemy, czy naszą ofertę będziemy przedstawiali drogą e-mailową czy na osobistym spotkaniu. Nieważne co postanowimy warto pamiętać o tym, że służbowa podróż nie musi być nudna. Połącz przyjemne z pożytecznym i oprócz części formalnej zadbaj też o zwiedzenie atrakcji turystycznych.

Zawsze jest czas na zwiedzanie

Nieważne, jak bardzo byście byli zajęci w ciągu dnia, wyjeżdżając na wyjazd służbowy wieczory zazwyczaj ma się wolne. Nawet jeśli okaże się, że atrakcje są już wtedy pozamykane, choć niektóre są otwarte naprawdę bardzo długo, nie zaszkodzi przejść się po mieście i zwiedzić rynek czy jakieś centrum miasta. Na obrzeża raczej byśmy się nie zapuszczały po zmroku, ale co kto lubi 🙂 Niemniej, planując spotkanie z klientem zawsze staramy się dobrać godziny w taki sposób, by starczyło też czasu na zwiedzanie nowych miejsc.

Połącz przyjemne z pożytecznym

Połącz przyjemne z pożytecznym. Nawet jeśli firma płaci za Wasz pobyt w danym hotelu, pokrywa koszty transportu zawsze można z własnej kieszeni dołożyć za kolejną dobę. Jest to o tyle cenne zwłaszcza wtedy, gdy uwielbiacie podróże, odkrywanie nowych miejsc, smaków, zakątków… Tak naprawdę nie wiecie kiedy ponownie wrócicie do danego miasta, a więc warto wykorzystać spędzony tam czas najlepiej jak się da. Jedni lubią muzea, inni restauracje, a jeszcze inni spacer wieczorową porą nad miejską rzeką. Tylko od Was zależy, czy wyjazd służbowy okaże się też niezapomnianą podróżą także pod względem turystycznym. Połącz przyjemne z pożytecznym. Czasem to naprawdę wiele nie kosztuje, a wspomnienia pozostaną z Wami na lata.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także