Plac zabaw zawsze w cenie – gdy dziecko się nudzi, gdy nie ma co robić, gdy jest ciepło, a dziecko chce się pobawić. Na szczęście są niemal wszędzie.

Plac zabaw zawsze w cenie

 Skąd brać pieniądze na podróże?

 Wodne atrakcje dla dzieci i młodzieży

 Ile pieniędzy dać dziecku na wyjazd?

Niemal zawsze i wszędzie

Place zabaw, co jest niewątpliwie ich bardzo dużym atutem, znajdują się niemal zawsze i wszędzie. Wyjątkiem mogą być małe wsie, ale w średniej wielkości miastach takich placów są pewnie co najmniej dwa. Już nie mówiąc o takiej  Warszawie, w której jest ich pewnie kilkadziesiąt 🙂 Nie ukrywajmy, że plac zabaw jest wybawieniem dla rodziców, którzy chcą spotkać się ze znajomymi, a dziecko w tym czasie może się pobawić. Gdy nasza pociecha jest już starsza sama z kolegami chodzi na plac zabaw, gdzie przyjemnie spędza czas w gronie znajomych.

Nie ma czasu na nudę

Gdy jesteśmy na placu zabaw, nie ma czasu na nudę. Wskazówki na zegarku przesuwają się momentalnie i nim się spostrzeżemy widzimy, ze spędziliśmy tam kilka godzin. A szliśmy tylko na chwilę 🙂 Mamy wrażenie, że od czasów naszego dzieciństwa wiele się nie zmieniło i sprzęty pozostają te same – ślizgacz, huśtawki, koniki, teraz dołożono jeszcze mini karuzele, na których się kręci i wszystko wygląda ładniej, niż 20 lat temu 🙂 Jedyne co uległo zmianie to to, że coraz więcej uczniów podstawówki zamiast wybrać się na plac zabaw, czy “na miasto”, woli spędzać czas przed komputerem lub z nosem w komórce.

Plac zabaw zawsze w cenie

Plac zabaw zawsze w cenie jest, był i będzie i to się pewnie nie zmieni przez kolejnych kilkadziesiąt lat. Naprawdę jest to dobre, w miarę bezpieczne miejsce na spotkanie z kolegami po szkole czy przedszkolu. Oprócz dobrej zabawy możemy także nawiązać nowe znajomości, bo na brak dzieci nie można tam narzekać. Tak więc, drogie mamy, drogie dzieci. Dajcie sobie odpocząć w to piątkowe popołudnie i wybierzcie się na spacer, bo plac zabaw zawsze jest w cenie. Może też na niego wstąpicie? 🙂

Zobacz także