Jedziesz gdzieś na kilka dni. Wydaje Ci się, że wszystko spakowałeś. Pamiętaj o ładowarce i szczoteczce dla zębów. O ile tę drugą kupisz, o tyle bez pierwszej może być kiepsko.

Pamiętaj o ładowarce i szczoteczce do zębów

 Dlaczego warto zainwestować w gadżety reklamowe?

 Jak Samsung nas do siebie przekonał?

 Drukarka Canon G2400 – sprzęt idealny?

Możesz mieć power bank

Jeżeli jesteś pasjonatem robienia zdjęć lub też uwielbiasz przesiadywać w aplikacjach smartfona i Internecie (nie oszukujmy się, pewnie większość młodzieży tak ma, przecież Google Maps, wyszukiwanie atrakcji, sprawdzanie ocen na Trip Adwisor), bateria szybko się wyczerpuje. Nie jest to tak istotne w przypadku kilkugodzinnego wyjazdu, ale jeżeli planujemy kilkudniowy pobyt z dala od domu, robi się to już dość problematyczne. Odkąd zaczęłyśmy prowadzić bloga, starając się pokazać Wam jak najwięcej ciekawych miejsc, okazało się, że oprócz pojemnej karty pamięci, powinnyśmy mieć jeszcze co najmniej dwie dodatkowe załadowane baterie (swoją drogą, w końcu musimy je kupić, bo niebawem szykują nam się ciekawe wyjazdy), bo ładowarka nie będzie w stanie wszystkiego opanować 😉

Pamiętaj o ładowarce i szczoteczce do zębów

Prąd w miejscu noclegowym powinien być, ale zawsze pamiętaj o ładowarce i szczoteczce do zębów. Zawsze sprawdzamy, czy wszystko mamy. Pieniądze, dokumenty, coś do poczytania, bilety, zapominając o najbardziej niezbędnych akcesoriach, jak np. szczoteczka do zębów. Gdyby Wam się też udało zapomnieć, nie przejmujcie się, przecież to produkt ogólnodostępny.

Grzebień też się przyda

Nigdy nie zapomnimy naszej wycieczki do Katowic i… braku grzebienia, szczotki, czegokolwiek. O ile zorientowałyśmy się dopiero wieczorem o jego braku, o tyle zanim znalazłyśmy kiosk, gdzie mogłyśmy go kupić, chwila minęła. Wiecie, do Staromiejskiej 13 nie mogłyśmy wejść, wyglądając byle jak. A morał z tego pozornie głupiego wpisu taki: Wybierając się na wycieczkę sprawdź, czy masz szczoteczkę do zębów, ładowarkę i grzebień. A jeśli nie masz, nie przejmuj się, nie Ty pierwszy i nie ostatni. Czego Ty zapomniałeś zabrać na wyjazd? Udało się jakoś zaradzić temu brakowi? Jesteśmy przekonane, że z perspektywy czasu uważasz tamtą sytuację za zabawną.

Zobacz także