Telefony, tablety, laptopy, komputery stacjonarne. Firm, które je produkują, jest naprawdę wiele. Jednak jedna jest nam szczególnie bliska. Ciekawi, jak Samsung nas do siebie przekonał?

Jak Samsung nas do siebie przekonał?

 Drukarka Canon G2400 – sprzęt idealny?

 Telefon – tylko na abonament

 Urlop a własna działalność

Najpierw była Nokia

Komórki na dobrą sprawę stały się popularne dopiero kilkanaście lat temu. Może niektórzy z Was pamiętają, jak wyglądały najstarsze modele. Były małe, grube i tak naprawdę nadawały się do dzwonienia i odbierania sms-ów. O korzystaniu na nich z Internetu nie było mowy. Co by jednak nie mówić, bardzo popularną firmą w tamtym okresie była Nokia, której komórki naprawdę potrafiły przetrwać wiele lat. Biorąc jednak pod uwagę, ile wtedy korzysta się z tego sprzętu, obecnie mogłyby nie wytrzymać aż tak długo 🙂

Niestety, Acer nas nie zachwycił

Po Nokii miałyśmy kilka Samsungów, aż pewnego razu postanowiłyśmy skusić się na Acera, bo spodobał nam się ten model albo nie było Samsunga, dokładnie już nie pamiętamy. Niemniej, z tej firmy miałyśmy też laptopa. Co prawda, przetrwał aż 5 lat, zaczynając się psuć po trzech, co i tak chyba jest dobrym wynikiem. Teraz zainwestowałyśmy w DELL. Wracając jednak do Acera, komórka wcale nie była dużo eksploatowana, a tu nagle szybka zaczęła samoczynnie pękać, obszar był nie do użytkowania, w ogóle nie szło nic tak kliknąć. Niewiele myśląc postanowiłyśmy wrócić do sprawdzonego Samsunga.

Jak Samsung nas do siebie przekonał?

Oto jest pytanie. Telefony tej marki nie są szczególnie tanie (zresztą wszystko zależy od modelu i promocji operatora, u którego mamy zarejestrowany numer). Niemniej, ze spokojem wytrzymują średnio 1,5-3 lat. Patrząc na ich cenę, która opiewa od pewnie 500-ponad 1000 złotych, jest to całkiem przystępny czas użytkowania. Dodatkowo bardzo fajne jest to, że do wszystkich modeli jest jedna ładowarka (oprócz A5 2017, na którą w ostatnim czasie się skusiłyśmy). Dzięki temu nie trzeba wciąż pamiętać o innych wtyczkach. Mamy także tablet z Samsunga, który, choć się nieco zacinał, dzielnie służy nam do teraz już ponad 4 lata. Doskonale nadaje się do czytania e-booków – dlaczego warto zainwestować w Legimi? Naprawdę jesteśmy zadowolone z tej firmy i różne modele telefonów możemy polecić Wam z czystym sumieniem.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także