Najchętniej czytane wpisy restauracyjne w 2018 roku są tak naprawdę trzy. Choć to zadziwiające, wciąż utrzymują się w topce najchętniej czytanych z wszystkich kategorii.

Najchętniej czytane wpisy restauracyjne w 2018 roku

 Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

 Kącik zabaw dla dzieci w restauracjach

 Ile jesteśmy w stanie wydać na kawę na mieście?

3 najchętniej czytane wpisy restauracyjne w 2018 roku

Choć może to zadziwiać, fakty mówią same za siebie. Najchętniej odwiedzacie wciąż trzy wpisy z kategorii Restauracja. Widać, że dobre smaki nie są Wam obce. Zależy Wam przede wszystkim na poznaniu miejsc godnych stołowania się w Bydgoszczy i Toruniu. Chętnie odwiedzacie też restaurację Wiszące Tarasy w Karpaczu. Mamy nadzieję, że mimo upływu lat nadal trzymają poziom, bo podczas naszej wizyty było tam przepysznie.

Gdzie smacznie zjeść w Toruniu?

Studiowałyśmy tutaj dwa lata. Przez ten czas udało nam się bardzo dobrze poznać nie tylko zabytkową, ale także kulinarną mapę miasta. Choć w grodzie Kopernika nie mieszkamy już prawie 3 lata, wciąż chętnie lubimy tam wracać. Sporo fajnych miejscówek już się pozamykało, jednak na ich miejsce powstają kolejne – jeszcze lepsze. Chętnie korzystamy też z Waszych podpowiedzi i tym sposobem trafiłyśmy do przepysznego Bread House niedaleko placu Rapackiego. Pychota!

Najchętniej czytane wpisy restauracyjne w 2018 roku

Restauracja Wiszące Tarasy w Karpaczu

Karpacz i okolice po raz pierwszy i jak na razie ostatni w życiu odwiedziłyśmy już ponad 3 lata temu. Udało nam się wtedy bardzo dużo zwiedzić, bowiem nasza wyprawa trwała coś około tygodnia. To właśnie wtedy wybrałyśmy się też na zagraniczne wyjazdy. Nasza baza wypadowa była jednak w Karpaczu. Nie ma się czemu dziwić, że dość często restauracja Wiszące Tarasy w tym mieście była naszym gospodarzem. Jedzenie było tam przepyszne, porcje duże, a ceny bardzo przystępne.

Najchętniej czytane wpisy restauracyjne w 2018 roku

Gdzie smacznie zjeść w Bydgoszczy?

O ile w Toruniu spędziłyśmy dwa lata swojego życia, o tyle Bydgoszczy poświęciłyśmy ich aż trzy. Mieszkałyśmy na ulicy Grabowej na osiedlu Leśnym, więc do rynku miałyśmy całkiem daleką drogę. Nie ulega wątpliwości, że sporo udało nam się zwiedzić. Do teraz chętnie wpadamy do Strefy na tosty z żurawiną. Cały czas staramy się też odkrywać nowe miejsca, dlatego wpis jest cały czas aktualizowany.

Najchętniej czytane wpisy restauracyjne w 2018 roku

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także