Zastanawialiście się kiedyś, gdzie smacznie zjeść w Poznaniu? W dzisiejszym wpisie mamy dla Was 5 sprawdzonych lokalizacji.

Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

 Muzeum Powstania Wielkopolskiego w Poznaniu

 Jeden dzień z dzieckiem w Poznaniu

 Festiwal Kryminalny Granda, Poznań 2017

Wiesz, jak to jest. Jedziesz do obcego miasta albo… znudziły Ci się już miejsca, gdzie zawsze jadasz i chciałbyś spróbować czegoś nowego. Sprawdź, gdzie smacznie zjeść w Poznaniu? W stolicy Wielkopolski bywamy ostatnio coraz częściej, więc z czasem pewnie będziemy aktualizowały ten artykuł. A na razie łap 5 miejscówek, gdzie będzie pysznie!

Wypas (ul. Jackowskiego 38/1)

Nasze ostatnie odkrycie. Kuchnia bezglutenowa, wegańska. Pyszna. Miejsca jest stosunkowo niewiele na ilość gości, która tam zagląda. I wraca. Zabiera na wynos. Porcje bowiem są takie ogromne, że nie sposób tego wszystkiego zjeść na miejscu. Lokal znajduje się nieco z boku, jednak przy głównej ulicy. Nie powinno być też problemu z dojściem z linii tramwajowej, czy autobusowej. Na zdjęciu talerz arabski. W bardzo przystępnej cenie.

Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

Tylko u Nas – U Dziadka (ul. Szkolna 7)

Miejsce, które odkryłyśmy całkiem przypadkowo. Szukając miejsca przy Rynku Głównym, które pomieści blisko 50 osób trafiłyśmy właśnie tutaj. Typowo domowe jedzenie – schabowy, czy gzik z pyrami (typowo Wielkopolskie danie) wymiatają. Do tego domowy kompot i więcej niż zadowalające ceny. Miejsce z tradycjami, gdzie smak i zadowolenie klienta odgrywają największą rolę.

Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

Projekt Kuchnia (ul. Półwiejska 42)

Byłyśmy tam już kilka lat temu, skuszone faktem, że pracował tam akurat jakiś szef, biorący udział w popularnym w owym czasie programie kulinarnym. Projekt Kuchnia znajduje się w Starym Browarze. Ceny niektórych mogą odstraszyć, ale smak skutecznie zaciera to wrażenie. Cały czas działają. Koniecznie sprawdź, czy ich smaki podbiją Twoje podniebienie.

Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

Weranda Caffe (ul. Wodna 3/4)

Lokal znajdujący się w samym centrum poznańskiego rynku. Byłyśmy tam jednego wczesnego ranka, kiedy jeszcze nie było tłumów. Możemy jednak zapewnić, że z ogromną przyjemnością zatopiłyśmy się w stylowym wnętrzu, niepotrzebnie nie zaczepiane przez kelnerów. Miejsce z duszą. Idealne na spotkanie ze znajomymi, czy wczesny wypad i spokojną pracę w przyjaznych wnętrzach.

Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

Family Cafe (ul. Grunwaldzka 136)

Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu? Oczywiście w Family Cafe. To bardziej kawiarnia, niż restauracja. Cały czas jednak śledzimy ich poczynania na Facebooku i Instagramie. Co i rusz pojawiają się u nich kolejni goście, którzy organizują tam przyjęcia dla młodszych i starszych jubilatów. Ich beza Pavlova sprawia, że z chęcią wrócimy tam przy następnej okazji. Niestety, od centrum trzeba trochę dojechać tramwajem. Ale czego nie robi się dla takich smaków?

Gdzie smacznie zjeść w Poznaniu?

Bardzo ciekawe jesteśmy, gdzie smacznie zjeść w Poznaniu oprócz tych miejsc, które my polecamy? Z chęcią sprawdzimy przy kolejnej wizycie w stolicy Wielkopolski.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także