Czasem bywa i tak, że w przerwie między zajęciami idziemy się przejść po okolicznych uliczkach. W ten oto sposób w oko wpadło nam Moose Cafe w Toruniu (Rynek Nowomiejski 4), gdzie postanowiłyśmy wybrać się na deser.

Moose Cafe w Toruniu

 Mistrz i Małgorzata w Toruniu

 Snackarnia w Toruniu

 Kwadrans Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Ostatnio nie do końca miałyśmy szczęście do lokali, dlatego liczyłyśmy, że tym razem przerwiemy złą passę i zjemy smacznie i w miłym wnętrzu. Moose Cafe w Toruniu posiada kilka przestronnych sal. Urządzony został w minimalistycznym stylu skandynawskim, w większości przeważa biały kolor, który nadaje wnętrzu przyjemnego i wyciszającego charakteru. Będzie to miejsce idealne np. na niespieszne spotkanie.

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Kącik dla dzieci

Ogromny plus należy się Moose Cafe w Toruniu za przygotowanie naprawdę przestronnego kącika dla dzieci. Mali goście znajdą w nim i kredki, i zabawki. Nie zabraknie także książeczek oraz krzesełek przeznaczonych dla najmłodszych. Dodatkowym atutem tego miejsca jest to, że właściciele pomyśleli także o krzesełku do karmienia. Można powiedzieć, że trafiłyśmy dość niefortunnie, bo tylko jeden pan stał za barem, gości było sporo, więc na swoje zamówienie czekałyśmy stosunkowo długo. Jednego jednak obsłudze nie można odmówić – sympatyczna, dbająca o klienta, przepraszająca za tak długi czas oczekiwania i dziękująca za cierpliwość. Szczerze mówiąc, tę ostatnią zrekompensował nam smak zamówionych potraw.

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Nasze zamówienie w Moose Cafe w Toruniu

Martyna skusiła się na rogala z malinami – chrupki, dobrej jakości nadzienie, podany na ciepło. Ja natomiast wybrałam bajgiel z camembertem na ciepło. Uwielbiam połączenie camembertu z żurawiną, pewnie nie tylko ja. To danie wyjątkowo więc przypadło mi do gustu, bowiem było bardzo smakowite. Wystrój robiący wrażenie, profesjonalna obsługa, nieco wysokie ceny (ale do przeżycia) – według nas będziecie zadowoleni, gdy znajdziecie się w Moose Cafe w Toruniu, do czego gorąco Was zachęcamy.

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Moose Cafe w Toruniu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także