Lokali w Warszawie jest mnóstwo. Poniżej przedstawimy te, które zainteresowały nas najbardziej. Lokale w Warszawie, które wpadły nam w oko – czas start 🙂

Lokale w Warszawie to na pewno Totomato – ul. Piękna 28/34 – restauracja Marcina Piotrowskiego, którą udało nam się odwiedzić. Pyszne ekologiczne jedzenie w bardzo przystępnych cenach. Na parterze znajduje się sklep, w którym możemy zaopatrzyć się w ekoprodukty.

Lokale w Warszawie

 Organic Coffee w Warszawie

 Totomato w Warszawie

 Pełną Parą w Warszawie

La Blabla – ul. Noakowskiego 16 – w maju, gdy byłyśmy w Warszawie, był to nowo otwarty lokal. Podawano tylko wodę i chyba kawę i herbatę. Stwierdziłyśmy, że na razie nie mamy tam czego szukać. W chwili obecnej lokal jest już czynny i być może cieszy się zainteresowaniem klientów.

Lokale w Warszawie

Pijalnia czekolady E. Wedel – ul. Emilii Plater 49 – czekolada może dla nas istnieć zawsze i wszędzie. Rzadko kiedy możemy jej się oprzeć. Lokale w Warszawie to więc także Pijalnia czekolady E.Wedel, do której niestety nie udało nam się zajrzeć. Następnym razem postaramy się to nadrobić.

Lokale w Warszawie

Organic Coffee – ul. Piękna 19 – restauracja znajduje się naprzeciwko Totomato. Warto więc wybrać się do obu lokali, choć nam bardziej odpowiada ten pierwszy. Organic Coffee to miejsce, w którym można spotkać wielu blogerów. Czasem odbywają się tam także różne spotkania.

Lokale w Warszawie

Pełną parą – ul. Sienna 76 – krążą plotki, że aby zająć w ogóle jakikolwiek stolik trzeba być tam przed 12 w południe, czyli przed oficjalną godziną otwarcia. Byłyśmy, miejsc było dużo. Wszystko może zależy od dnia. Nie można im zarzucić, żeby jedzenie było niesmaczne. Na pewno jest nietuzinkowe.

Lokale w Warszawie

Aleje – ul. Aleje Jerozolimskie 42 – dawne miejsce pracy Kariny Zuchory, finalistki programu kulinarnego MasterChef. Restauracja oferuje zestawy śniadaniowe i lunchowe w przystępnych cenach. Restauracja znajduje się niedaleko hotelu Novotel Centrum.

Lokale w Warszawie

Grande Coffee – ul. Sienna 39 – swoją filię mają też w Toruniu. Lokal w Warszawie bardzo chciałyśmy odwiedzić, by sprawdzić, które miejsce wypada lepiej. Niestety, mimo tego, że restauracja miała być otwarta zastałyśmy zamknięte drzwi. Mówi się trudno.

Lokale w Warszawie

Lokale w Warszawie to także Zest by Kibart – ul. Grójecka 70 – lokal Pawła Kibarta, uczestnika programu kulinarnego Top Chef. Skusiłyśmy się na desery, gdyż akurat byłyśmy na obiedzie. Istna symfonia smaków, coś wspaniałego!

Lokale w Warszawie

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także