Są takie lokale, które można nazwać typowo blogerskimi, tzn. blogerzy tam bywają, blogerzy je polecają i tam jadają. Niewątpliwie do tej grupy zalicza się Organic Coffee w Warszawie (ul. Piękna 19).

Organic Coffee w Warszawie

 Pełną Parą w Warszawie

 Totomato w Warszawie

 Migawki z Warszawy

Co przemawia na korzyść Organic Coffee w Warszawie?

Na korzyść tego miejsca na pewno przemawiają bio produkty. Wystrój tego wnętrza jest przyjemny. Dominuje w nim drewno oraz kolor zielony. Po przekroczeniu progu naszym oczom ukazuje się zastawiony blat. Czegoś tam nie ma – ciastek, kanapek, rożków i jeszcze kilka innych smakołyków. Aż trudno zdecydować się na zamówienie. Do wyboru są także ciepłe i zimne napoje, zupy. Jest to naprawdę duży wybór dań. Każdy znajdzie w tym lokalu coś dla siebie.

Sala dla najmłodszych także na plus

Właściciele nie zapomnieli także o najmłodszych. W piwnicy przygotowali dla nich kącik oraz dodatkowe miejsce dla gości. Z racji tego, że byłyśmy tam w porze śniadaniowej zdecydowałyśmy się na kanapkę na ciemnym chlebie z camembertem, żurawiną, pestkami dyni, ogórkiem konserwowym i sałatą. Przekąska była smaczna, aczkolwiek pozostanę wierna wersji żurawinowej z Eksperci i kawa w Bydgoszczy. Swoją drogą, zajrzyjcie tam, gdy tylko będziecie w Bydgoszczy.

Organic Coffee w Warszawie – zamówione dania

Poprosiłyśmy także o rożek z jabłkiem. Do wyboru jest na ciepło lub na zimno, my jednak skusiłyśmy się na tę drugą opcję. Ciastko było smaczne, zwyczajne. Cena także nie jest zbyt wysoka, choć rożek może raczej służyć za przekąskę niż za pożywny posiłek. Niemniej, sami widzimy za co płacimy i czego możemy spodziewać się po zamówionym rożku.

Kto powinien zajrzeć do Organic Coffee w Warszawie?

Organic Coffee to miejsce ładne i warte uwagi przez osoby, które chcą jeść bio. Większość produktów, z których wykonywane są dania właśnie taka jest. Być może podczas kolejnej wizyty w stolicy także tam zajrzymy. Jest to na pewno restauracja warta uwagi przez mieszkańców Warszawy.

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Organic Coffee w Warszawie

Poprzedni artykuł

Gościniec Liliowy Staw

Następny artykuł

Green Caffe Nero w Warszawie

Zobacz także

 • MC

  Nie moje klimaty, ale skoro to takie blogerskie miejsce to może się tam pojawię 😛 oczywiście nie chodzi o to, że zdrowe jedzenie to nie moje klimaty, raczej surowy wystrój nie jest w moim stylu 😀 Z drugiej strony, nie należy oceniać książki po okładce 🙂

  • Dokładnie tak. Sama musisz zdecydować, czy chcesz się tam wybrać.

 • Urzekł mnie stolik z pnia drzewa 🙂 i kącik zabaw też calkie, całkiem…. tablica <3 jak będę miała okazję, chętnie odwiedzę.

 • Ale wystrój mi się podoba. Dużo, dużo drewna. Super!!!

 • wygląda fajnie, szczególnie podoba mi sie ten drewniany bar:))))
  szkoda, że tak daleko:(

  • A tam, może kiedyś zdarzy się okazja, że będziesz w Polsce i w Warszawie 🙂

 • Lokal jak za dawnych lat. Kontuar baru mógł być w podobnym tonie jak reszta lokalu,wyglądałby wtedy, że cywilizacja o nim zapomniała. A kawa dobra była?

  • Kawy nie piłyśmy, bo byłyśmy opite po Totomato, też zresztą polecamy 🙂

 • Wiemy, bo czasem widzimy na Instagramie zdjęcia stamtąd 🙂

 • Fajnie tam, mam nadzieję że niestandardowych będzie mi dane odwiedzić

 • Mnie się bar podoba. Kojarzy mi się z kominkiem?. Ogólnie miejsce wygląda zachęcająco.

 • Ten kącik dla dzieci jest super;-)

 • Jako wielka fanka produktów bio, wpisuję ten lokal na moja listę miejsc odwiedzenia podczas odwiedzin koleżanki w Wawie. Musze ją podpytać, czy już tam była.

 • Fajne miejsce- lubię gdy jest dużo drewna, bar naprawdę zachwyca! Szkoda, że nie ma takiego miejsca dla blogerów w Trójmieście.

  • W Trójmieście możemy polecić Marmolada, Chleb i Kawa w Gdańsku. Zupełnie inaczej, ale też ładnie.