Ostatnio wiele profili na Instagramie obiegły zdjęcia dim sumów z restauracji Pełną Parą w Warszawie (ul. Sienna 76). Nigdy nie jadłyśmy tego typu dań, jednak postanowiłyśmy sprawdzić, jak nam zasmakują.

Pełną parą w Warszawie

 Gdzie na weekend w centralnej Polsce?

 Bątą w Warszawie

 Przygotowania do wyjazdu do Warszawy

Duże zainteresowanie Pełną parą w Warszawie

Uprzedzeni przez innych blogerów o ogromnym zainteresowaniu gości tym miejscem zjawiłyśmy się zaraz po otwarciu. Wnętrze jest przestronne, znajdują się jakby dwie sale. W środku znajdziemy także regał z książkami oraz innymi atrybutami, które umilą dzieciom pobyt w tym miejscu. Jest to jeden z tych lokali, w których pomyślano także o wizycie najmłodszych. Brawo!

Pełną parą w Warszawie

Pełną parą w Warszawie

Minimalistyczna sala

Sala została utrzymana w dość minimalistycznym stylu. Nie brak tu kolorowych dodatków, które dodatkowo ocieplają wnętrze. Co do obsługi, jest bardzo szybka, sprawna i efektowna. Menu nie jest zbyt rozbudowane. Mimo to znajdziemy w nim kilka rodzajów zup, sałatek, farszy do pierożków na parze oraz deserów. Dla każdego, coś dobrego lub też do wyboru, do koloru 🙂

Pełną parą w Warszawie

Pełną parą w Warszawie

Pełną parą w Warszawie

Pierożki szpiankowo-dyniowe

Nigdy nie jadłyśmy szpinaku, dlatego postanowiłyśmy zamówić wersję pół na pół. W 5 pierożkach znajdowało się nadzienie dynia-orzechy, w pozostałych szpinak z serem. Szczerze mówiąc, te szpinakowe były bardziej wytrawne, jednak sam smak szpinaku nie do końca mi zasmakował, co było w jakimś stopniu do przewidzenia, bo nie do końca lubię próbować nieznanych mi produktów. Co zaś tyczy się nadzienia dyniowego, pierożki były smaczne. Nie można nie wspomnieć o wspaniałym sposobie podania posiłku.

Pełną parą w Warszawie

Pełną parą w Warszawie

Pełną parą w Warszawie

Mango panna cotta na deser w Pełną parą w Warszawie

Odnośnie deseru skusiłyśmy się na zachwalaną przez Kubę z Oczekujac.pl mango panna cotta. Deser według nas idealny na gorące dni, chyba był w lodówce, bo był lodowaty. Co do smaku, był dobry. Fajne zwieńczenie poprzedniego posiłku. Pełną Parą to miejsce, które warto odwiedzić, jeśli lubicie dim sumy lub chcecie się przekonać, czy Wam zasmakują. Ceny nie są wygórowane, a miejsce zachęca do przebywania tam dłużej. Pełną Parą w Warszawie to miejsce, które warto odwiedzić.

Pełną parą w Warszawie

Pełną parą w Warszawie

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także