Kabaret Neo-Nówka w Mogilnie był pod koniec października. Zapraszamy na nasze wrażenia z występu ,,Kazik sam w domu”, czyli premierowego pokazu kabaretu.

Kabaret Neo-Nówka w Mogilnie

 Czy wakacje na włoskie wyspie mogą być udane?

 4 miasta, które warto odwiedzić na Litwie

 Małe samochody wszędzie się zmieszczą

Kulturalny październik

Ten rok był dla nas niezwykle zabiegany nie tylko pod względem zawodowym. Na brak zajęć w ostatnim czasie nie możemy narzekać. Wszystko wiąże się z tym, że rozważamy różne formy zarobku, gdyż jest niebawem przyjdzie nam płacić duży ZUS, a jest to jednak ogromna przepaść. W październiku znalazłyśmy jednak czas na dwa spotkania autorskie – z Magdaleną Witkiewicz we Wrześni i Wojciechem Chmielarzem w Gnieźnie oraz udział w Kabaret Neo-Nówka w Mogilnie.

Kabaret Neo-Nówka w Mogilnie

Kabaret Neo-Nówka w Mogilnie pojawił się z występem bardzo blisko naszej rodzinnej miejscowości, więc żal było nie skorzystać z takiej okazji. Wielkimi fankami kabaretu nie jesteśmy, jednak postanowiłyśmy miło spędzić niedzielny wieczór. Sala pękała w szwach, a bilety wcale nie należały do najtańszych – chyba od 60 do 80 złotych za osobę. Oprócz głównych występujących na scenie był także zespół Żarówki, który uświetniał cały występ oprawą muzyczną. Główną rolą kabaretów jest pokazanie rzeczywistości w dość prześmiewczy, ale jakże prawdziwy sposób i zespołowi z Neo-Nówki się to udało.


Kazik sam w domu

Kazik sam w domu porusza tematykę wyburzania bloku, monitoringu osiedlowego i jeszcze kilku innych rzeczy. Na brak wrażeń nie można narzekać, a cała publiczność co chwilę wybuchała gromkim śmiechem. Występ trwał około dwóch godzin i zaczął się z kilkuminutowym opóźnieniem, co dość znacznie podniosło niektórym ciśnienie. Niemniej, wszystko fajnie się skończyło, a to najważniejsze. 25 listopada wybieramy się na Kabaret Skeczów Męczących, który będzie występował także w Mogilnie. Jesteśmy ciekawe, jak ta grupa przypadnie nam do gustu. Kazik sam w domu już niebawem wejdzie na stałe do repertuaru telewizyjnego tego zespołu.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także