Jak zatrzymać wspomnienia z podróży? Albumy, puzzle, magnesy to tylko niektóre z propozycji. Bardzo fajną opcją są też fotoksiążki, których mamy już całkiem sporo.

 Podróżnicze podsumowanie 2018 roku

 Co warto zobaczyć w Białymstoku?

 Czy wakacje na włoskiej wyspie mogą być udane?

Podróże to całe nasze życie

Podróżujemy już właściwie od urodzenia. Od chwili, gdy miałyśmy chyba trzy latka rok w rok jechaliśmy ze środkowej Wielkopolski nad morze. Nie leżeliśmy tylko na plaży, ale zajmowaliśmy się także zwiedzaniem. Z czasem polskie morze nieco nam się przejadło, jednak nie zmienia to faktu, że znów chętnie tam wracamy. Podróżować na dobre zaczęłyśmy właśnie dzięki blogowi, co niezwykle się chwali. Dzięki niemu możemy zatrzymywać wspomnienia na dłużej. Jest to jednak tylko jeden z licznych sposobów, o których Wam opowiemy.

Jak zatrzymać wspomnienia z podróży?

 magnesy – miłością do nich zapałałyśmy stosunkowo niedawno, jednak już teraz zajmują sporo miejsca na naszej dość dużej lodówce. Są całkiem tanie, ładne, dzięki nim codziennie możemy wspominać nasze miłe wyjazdy.

 widokówki – ich cena zazwyczaj waha się między 1 a 2 złote, więc nie jest to jakiś szczególnie wielki wydatek. Najbardziej lubimy takie z dużą ilością widoków na jednej kartce. Co jest przykre, nie w każdym mieście można je dostać.

 albumy ze zdjęciami – bardzo lubimy, jednak nie zmienia to faktu, że wywoływanie zdjęć jest dość drogie. Fajną alternatywą jest hurtowe zamawianie zdjęć, kiedy wychodzi ok. 20 groszy za sztukę, jednak i one czasem blakną.

 blog i media społecznościowe – dzięki prowadzeniu bloga podróżniczego i mediów społecznościowych udaje nam się zatrzymywać fajne chwile z wyjazdów na dłużej.

 kalendarz z widokami – cena waha się pewnie od 20-30 do nawet kilkuset złotych, warto zamawiać w promocji i np. w środku roku. Niektóre firmy mają możliwość wybrania miesiąca, od którego ma się zacząć.

 fotoksiążka na prezent – my najbardziej lubimy te firmy Printu, ich ceny są naprawdę różne, wybór szablonów ogromny. Mimo upływu lat nic tak naprawdę im się nie dzieje, a dzięki wybraniu dużej ilości zdjęć na jedną stronę wychodzi naprawdę korzystnie.

Jak zamówić fotoksiążkę z Printu?

Sprawa jest niezwykle prosta. Wchodzimy na ich stronę, zakładamy konto lub się logujemy. Wybieramy jeden z licznych szablonów, które są pogrupowane tematycznie. Możemy wybrać rozmiar książki, czy strony mają być błyszczące, matowe, a okładka na płótnie. Następnie następuje wgrywanie zdjęć. Można je rozmieścić losowo lub jeśli chcecie mieć tematycznie, to najlepiej wcześniej je nazwać, by dobrze się zgrały pod względem kolejności. Następnie możemy wybrać ułożenie każdej strony, mogą być rożne lub jednakowe. Później jest najprzyjemniejszy etap, czyli umiejscawianie zdjęć, podgląd, zamówienie i gotowe. Za kilka dni możemy cieszyć się swoją fotoksiążką, której mimo upływu lat nic się nie dzieje. Jest to wspaniały prezent na Walentynki, czy Dzień Babci i Dziadka.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także