Dekoracja stołu ma znaczenie. Przy pięknym obrusie lepiej się je. Warto celebrować nawet te najmniejsze chwile spędzone w gronie bliskich nam osób.

Dekoracja stołu ma znaczenie

 Ciasto do kawy

 Cotygodniowe pieczenie domowych ciast

 Trzy jesienne ciasta z cynamonem

Celebruj wspólne chwile

Od najmłodszych lat większość czasu spędzałyśmy razem. Można by rzec, że byłyśmy wręcz nierozłączne. Jedna szkoła, jedna ławka, jedne studia, jedno mieszkanie. Wspólnie spędzałyśmy ze sobą naprawdę każdą wolną chwilę. Gdy tego nie robiłyśmy, telefony robiły się aż czerwone z racji prowadzenia długich rozmów 🙂 Wszystko zmieniło się w czasie, gdy rozpoczęłyśmy pracę, każda w innym miejscu. Wtedy tego wspólnego czasu było jakby mniej. Jeśli czytacie naszego bloga to wiecie, że teraz obie mamy swoje firmy, więc teoretycznie wspólnie spędzamy mnóstwo czasu. Tak jest niestety tylko w teorii, więc tym bardziej doceniamy wspólnie spędzone chwile.

Dekoracja stołu ma znaczenie

Bardzo często zdarza się tak, że dekoracja stołu ma znaczenie. Każdy z nas chętniej je, gdy wokół panuje ład i porządek, a zastawą mógłby się pochwalić niejeden szef kuchni. Od kiedy mamy różne obowiązki tym bardziej cieszymy się, że chociaż niektóre posiłki możemy jadać wspólnie. Dekoracja stołu ma znaczenie, przy pięknej zastawie chętniej się je. Otoczenie wokół nas ma też wpływ na to, z jakim nastawieniem odejdziemy od tego rodzinnego stołu.


Czas z najbliższymi

Obecnie jest tak, że każda z nas ma inne obowiązki i bardzo często się mijamy. Mija dzień za dniem, a my w sumie cieszymy się z tego co mamy, ale wychodzimy też z założenia, że przydałby się czas na odpoczynek. Nie można działać aktywnie na wszystkich frontach, bo z czasem organizm się zbuntuje i powie nie. Celebrowanie wspólnych posiłków pozwana nam na złapanie oddechu, chwilę rozmowy i wymianę doświadczeń, jeśli mamy z czymś problem. Mimo tego, że czasu jest jakby mniej, i tak wiemy, że zawsze możemy na siebie liczyć. Tego samego Wam życzymy.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także