Właściwie nie miałyśmy w planach tego lokalu, jednak Coffee Station w Olsztynie (ul. Prosta 18/22) przyciągnęła nas do siebie swoim gustownym ogródkiem.

Coffee Station w Olsztynie

 Restauracja Sioux w Olsztynie

 Dom Gazety Olsztyńskiej

 Muzeum Warmii i Mazur w Olsztynie

Pełna sala! Miejsce tylko w ogródku Coffee Station w Olsztynie

Początkowo chciałyśmy wejść do środka, jednak po przekroczeniu progu okazało się, że nie ma żadnego wolnego miejsca. Wtedy zrozumiałyśmy to, o czym piszą dziewczyny z Love2work. Olsztyn to miasto, gdzie freelancerów można spotkać w każdej kawiarni razem z ich nieodłącznymi towarzyszami – laptopami. W środku znajduje się bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Coffee Station w Olsztynie to miejsce idealne dla freelancerów i osób, które chcą popracować w ciszy i spokoju. Pewne jest, że w tego typu lokalach jeden klient drugiemu nie będzie przeszkadzał. Warto też się na to nastawić, gdy najdzie Was ochota na głośne rozmowy z przyjaciółmi 🙂

Coffee Station w Olsztynie

Coffee Station w Olsztynie

Coffee Station w Olsztynie

Ogródek i sala utrzymane w podobnym klimacie

Mimo, że zdjęć wnętrza nie mamy z braku możliwości wystrój jest utrzymany w podobnym klimacie jak ogródek. Poduchy, kanapa, stoliki, lada z puszkami z kawą, herbatą, kilkoma rodzajami ciast. Bardzo przytulne miejsce, z chęcią byśmy posiedziały tam dłużej. Ogródek robi naprawdę duże wrażenie, gdy przechodzi się obok ulicą. Od razu ma się ochotę tam wejść, w spokoju wypić kawę i przekąsić małe co nie co. Trzeba koniecznie tam zajrzeć, by poczuć klimat tego lokalu. Coś wspaniałego!

Coffee Station w Olsztynie

Coffee Station w Olsztynie i pyszne desery!

Tym razem zdecydowałyśmy się na ciasta, które prezentowały się niezwykle okazale i trudno było nam się zdecydować na co mamy ochotę. Ostatecznie jednak poprosiłyśmy o tartę z owocami (ciasto od brownie, dosyć smaczny krem oraz pestki granatu i  dwie borówki) oraz crumble z malinami (nigdy wcześniej nie jadłyśmy tego ciasta, więc było dla nas dużym zaskoczeniem – pozytywnym jego smak i struktura). Jeżeli mieszkacie w Olsztynie, na pewno znacie już to miejsce. Jeżeli jesteście przejazdem, koniecznie tam zajrzyjcie.

Coffee Station w Olsztynie

Coffee Station w Olsztynie

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl 

Zobacz także