Wpis o Wrocławiu mamy zaplanowane już od dawna. Zupełnym przypadkiem pojawia się dziś w chwili, gdy zwiedziłyśmy miasto mostów. Sprawdźcie, Co nas zainteresowało we Wrocławiu?

Co nas zainteresowało we Wrocławiu?

Ogród japoński

 Atrakcje turystyczne Wrocławia

 Mostek Pokutnic we Wrocławiu

 Ogród japoński we Wrocławiu

Co nas zainteresowało we Wrocławiu?

ZOO i Afrykarium – co prawda bilet jest dość kosztowny, jednak jest to miejsce, do którego idzie się tylko raz w życiu, więc pozwoliłyśmy sobie na taki wydatek. Byłyśmy w wielu ogrodach zoologicznych, jednak jesteśmy też ciekawe tego wrocławskiego. Bardzo interesuje nas także Afrykarium. Wpis o tych miejscach na pewno pojawi się na naszym blogu.

Bunkier przy placu Strzegomskim – możliwe, że tam się wybierzemy. Obecnie znajduje się tam Muzeum Współczesne Wrocław. Bunkier przetrwał w prawie nienaruszonym stanie od czasów swojego powstania. Może to być ciekawe miejsce zarówno pod względem historycznym, jak i kulturalnym. Na pewno coś innego.

Ogród Barokowy przy Ossolineum – lubimy obcować z przyrodą, więc to miejsce postaramy się odwiedzić. Sądząc po zdjęciach w Internecie warto choć na chwilę zahaczyć o to miejsce. Byliście, jak wrażenia? Który ogród bardziej do Was przemawia – barokowy, czy japoński? 🙂

Ogród Japoński to kolejne miejsce, które zachwyca nas na razie wirtualnie. Wygląda na zachwycającą przestrzeń, którą warto zobaczyć na własne oczy. Bilet wstępu nie jest drogi – normalny to 4 zł, a ulgowy – 2. Wspaniałe miejsce, w które warto się wybrać.

Panorama Racławicka – wszyscy już tam byliśmy, jednak możliwe, że wybierzemy się tam ponownie. To zależy od tego, ile czasu zajmie nam zwiedzanie innych miejsc. Widok jest niesamowity.

Co nas zainteresowało we Wrocławiu?

,,Co nas zainteresowało we Wrocławiu?” to subiektywna lista miejsc, które chcemy odwiedzić, gdy udamy się do Wrocławia. Będzie to nasz drugi wyjazd do tego miasta, choć właściwie pierwszy. Jedyny raz odwiedziłyśmy Wrocław lata temu i niemal nic z tej wycieczki nie pamiętamy. Tym razem zamierzamy to nadrobić i oczywiście podzielić się swoimi spostrzeżeniami z Wami na blogu. Zapraszamy do czytania wpisów w Wrocławia 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także