Chwila Moment w Gdyni to lokal, na który trafiłyśmy przypadkiem, jednak już teraz wiemy, że z chęcią tam jeszcze wrócimy.

Chwila moment w Gdyni

 Migawki z Gdyni

 Statek Dar Pomorza w Gdyni

 Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Gdy dopada nas mały głód…

Co prawda, na podróż zawsze bierzemy sobie jakieś przekąski, zwłaszcza wtedy, gdy wiemy, że będziemy podróżować co najmniej kilka godzin. Nie zmienia to jednak faktu, że gdy tylko wysiadamy na stacji w kolejnym odwiedzanym przez nas mieście niemal natychmiast dopada nas mały głód i koniecznie musimy coś zjeść. Nie inaczej było podczas naszej wiosennej wycieczki do Gdyni i na Hel. Zdawałyśmy sobie sprawę z tego, że nie mamy za dużo czasu na zwiedzanie, jednak mimo wszystko postanowiłyśmy wstąpić do restauracji Chwila Moment w Gdyni.

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Chwila Moment w Gdyni

Miejsce znajduje się niedaleko Dworca PKP. Możliwe, że przechodzicie obok niego wielokrotnie, udając się nad morze lub by zwiedzać inne gdyńskie atrakcje, np. oba statki. My na lokal natknęłyśmy się przypadkiem, jednak nie żałujemy. Do jedzenia skusiłyśmy się na bajgiel z twarożkiem i rzodkiewką oraz croissanta z dżemem. Do picia wzięłyśmy jakąś chyba truskawkową lemoniadę, jednak nie za bardzo nam zasmakowała. Mimo tego, że porcje wyglądają na dość małe, a nam chciało się jeść, miałyśmy problem z pochłonięciem całego zamówienia.

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Blisko, tanio, dużo klientów

W Chwila Moment w Gdyni byłyśmy o 9-10 rano. Krótko po naszym przybyciu do lokalu był problem ze znalezieniem wolnego miejsca przy stoliku, gdyż ludzie napływali ze wszystkich stron na śniadanie. Nie ma się czemu dziwić, gdyż dania są sycące i w naprawdę przystępnych cenach. Obsługa jest bardzo miła, uprzejma, zamówienia są realizowane naprawdę ekspresowo. Nie powinien więc dziwić nikogo fakt, że restauracja na brak klientów nie ma prawa narzekać. Znajduje się niemalże przy głównej ulicy, więc ma to też niebagatelne znaczenie. Wcześniej o Chwila Moment w Gdyni nie słyszałyśmy, jednak cieszymy się, że udało nam się to zmienić. Chwila Moment w Gdyni to restauracja na medal. Z chęcią wrócimy tam jeszcze nie raz.

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Chwila moment w Gdyni

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także