A może znów wrócić do lat młodości? Spanie pod namiotem, naszym zdaniem, w ostatnim czasie stało się bardzo w cenie. Tanio, dość wygodnie. Czego chcieć więcej?

A może znów wrócić do lat młodości?

 Jak znaleźć tani nocleg?

 Wyjazd bez noclegu też ma sens

 Czy warto przepłacać za nocleg w podróży?

Namiot i… konserwy

Namiot kojarzy nam się bezsprzecznie z konserwami, jedzeniem jakichś zupek z paczki, brakiem pożywnego posiłku, dość ciepłym powietrzem i ogólnie przyjemną atmosferą w dużym namiocie. Trochę inaczej jest z małymi, w których deszcz może padać nam na głowę, gdy za słabo naciągniemy linki 🙂 A może znów wrócić do lat młodości? Może warto znów spać pod namiotem i poczuć się jak x lat wcześniej?

A może znów wrócić do lat młodości?

Powrót do lat młodości może być całkiem fajny. Spanie pod namiotami też jest ciekawym doświadczeniem, aczkolwiek mamy lat 25 i nie do końca jesteśmy przekonane do spania w małych namiotach praktycznie na ziemi. O wiele inaczej sprawa ma się z dużymi płachtami, w których śpi się na karimatach i materacach. Myślimy, że jeszcze z 10 lat będziemy korzystać z tego rodzaju atrakcji, ale nie wyobrażamy sobie osoby w podeszłym wieku w namiocie, tym bardziej małym. Pewne lata wymagają już jednak wygody.

A może jednak w domku lub hotelu?

Dla osób w bardziej zaawansowanym wieku lub bardziej lubiących wygodę możemy zaproponować spanie w domku agroturystycznym lub hotelu, pensjonacie, czy innym tego typu miejscu. Nie każdy z nas musi być zwolennikiem spania na łonie natury. Może jeszcze pod gołym niebem, pieszych wędrówek z plecakiem na plecach i spania pod namiotem. Na szczęście mamy w kraju tak dużą różnorodność miejsc noclegowych, że każdy z nas znajdzie sobie coś dla siebie. Na pytanie: A może znów wrócić do lat młodości? Jak najbardziej odpowiemy zdecydowane tak. Nie mamy nic do stracenia, a możemy naprawdę wiele zyskać. Przede wszystkim piękne wspomnienia z młodych lat.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także