Niemalże każdy freelancer marzy o założeniu swojego biura lub wynajęciu przestrzeni, w której będzie mógł spokojnie pracować. Ja także nie byłam wyjątkiem.

A może ściany z mchu w biurze?

 Czy sprawy biznesowe warto przenosić do domu?

 Idealne, sprawdzone miejsce pracy

 Nie pozwól by cel zniknął Ci z oczu

Aranżacja biura

Zagospodarowanie biura w taki sposób, by wszystko w nim grało, zwłaszcza na małym metrażu, nie jest rzeczą najłatwiejszą. Trzeba się sporo nakombinować by wszystko weszło. Otwarcie własnej placówki także nie należy do rzeczy najtańszych, trzeba wyliczyć sobie koszty, które poświęcimy na remont, zakup szaf, może sprzętów elektronicznych, ubezpieczenie lokalu. Wydatki mnożą się bez końca, jednak robimy to po to, by dzięki temu zarobić i przyciągnąć klientów.

Klienci są najważniejsi

To właśnie oni napędzają nam sprzedaż, z ich wydanych pieniędzy możemy sobie pozwolić na opłacenie ZUS-u, telefonu, kosztów benzyny, opłat za biuro i przede wszystkim mamy za co przeżyć kolejny miesiąc. Wiemy z własnego doświadczenia, że osoby odwiedzające biura, sklepy, czy w ogóle jakieś publiczne miejsca lubią się otaczać ładnymi rzeczami. Lokal, do którego trafią powinien przyciągać ich już z ulicy od zewnątrz, ale zachwycać przede wszystkim swoim wnętrzem. Biuro mam już zaaranżowane i na razie raczej nie będę tego zmieniać, jednak myślę, że dobrym pomysłem jest rozważenie opcji, jaką są ogrody wertykalne.

A może ściany z mchu w biurze, roślinność biurowa?

Nie ukrywamy, że zielony od zawsze należał do jednych z naszych ulubionych kolorów. Bardzo lubimy otaczać się też pięknem przyrody, zielenią, trawą, drzewami. W biurze nie możemy sobie na to pozwolić, jednak ściany z mchu w biurze czy roślinność biurowa jak najbardziej na dzień dzisiejszy nie muszą już pozostawać tylko w sferze naszych marzeń. Firma Pixers oferuje takie usługi, dzięki czemu pracownicy i szef będą jeszcze bardziej zrelaksowani, a o to nam przede wszystkim chodzi. Człowiek wypoczęty, odprężony o wiele lepiej pracuje. Może warto rozważyć tę opcję w Waszych biurach?

A może ściany z mchu w biurze?

A może ściany z mchu w biurze?

A może ściany z mchu w biurze?

Zdjęcia pochodzą ze strony https://pixers.biz/oferta/zielen/

Zobacz także