Czasem nie trzeba wiele by całkowicie zmienić swoją najbliższą przestrzeń. Zmieniasz pościel i wnętrze nabiera nowego charakteru. Voila!

Zmieniasz pościel i wnętrze nabiera nowego charakteru

 Hot_elarnia w Puszczykowie

 Jak znaleźć tani nocleg?

 Czy warto przepłacać za nocleg w podróży?

Ile można mieć remontów i przemeblowań w ciągu roku?

Może nie najprostszą i nie najtańszą, ale najczęściej spotykaną opcją na zmienienie wystroju wnętrz jest REMONT. Tak, to właśnie on sprawia, że nasze mieszkanie nabiera nowego blasku. Ile razy w ciągu roku możemy wykonywać taki remont? Z całą pewnością nie co miesiąc. Remonty robi się raz na kilka lat. Mamy dla Was inny sprawdzony sposób na odświeżenie wnętrz – wymiana koców, spełniających rolę narzut, kołdry, być może także prześcieradeł czy poduszek. Nawet wymiana ,,całego miejsca noclegowego” z pewnością jest wydatkiem mniejszym niż odświeżenie całego mieszkania.

Zmieniasz pościel i wnętrze nabiera nowego charakteru

Osobiście bardzo lubimy co jakiś czas zmieniać pościel, gdyż niewielkim kosztem możemy bardzo szybko nadać naszemu mieszkaniu nową odsłonę. Podczas przeglądania strony bertax.pl natrafiłyśmy na komplet pościeli, który wyjątkowo nas urzekł – Pościel Kora LUX Różowa https://www.bertax.pl/posciel-kora-lux-love-rozowa-180×200-o_l_4111.html Na stronie jest naprawdę wiele wzorów, więc jest w czym wybierać. Do kompletu można dokupić też wspomniane już prześcieradła, ręczniki, ściereczki. Istnieje także możliwość za dodatkową opłatą zapakowania tego wszystkiego na prezent. Ceny są więcej niż przystępne, mamy nadzieję, że jakość także jest zadowalająca.

Małe dzieci – mały kłopot, duże dzieci – duży kłopot

Z pewnością nie raz słyszeliście powiedzenie, że małe dzieci to mały kłopot, a z wiekiem staje się on coraz większy. Z doświadczenia wiemy, że dla takiego małego człowieka obiekt uwielbienia bardzo szybko się zmienia. Raz ulubioną bajką jest Madagaskar, a za chwilę Spiderman. Firma Bertax ma w swojej ofercie także bardzo dużo wzorów pościeli dziecięcej. Nam na przykład bardzo przypadł do gustu wzór Madagaskar – https://www.bertax.pl/posciel-dziecieca-bawelna-deluxe-madagaskar-o_l_3927.html Jesteśmy jednak przekonane, że inne wzory także znajdą swoich odbiorców. Pamiętajcie, wymiana pościeli to naprawdę niewielki koszt w stosunku do remontu całego mieszkania. I co najważniejsze, raz kupioną pościel możemy wykorzystać ponownie za kilka lat, a raz zużytą farbę czy tapetę musimy uznać za straconą.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także