Mając w planach wyjazd na Literacki Sopot 2015, a właściwie spotkanie A może nad morze? Z książką 3, wiedziałyśmy, że chcemy pojechać wcześnie rano, tak żeby przygotować dla Was jeszcze wpisy z miejscami wartymi uwagi.

Gunga House w Sopocie

 La Vita w Sopocie

 Molo w Sopocie

 SurfBurger w Sopocie

Przypadek zawiódł nas do Gunga House w Sopocie

Właściwie przez przypadek trafiłyśmy na Gunga House w Sopocie (ul. Powstańców Warszawy 6), na których fanpage goście polecali lody, czy desery. Postanowiłyśmy same sprawdzić, czy są smaczniejsze, niż te Lenkiewicza w Toruniu. Lato to dobra pora, aby posiedzieć na leżakach. Właściciele Gunga House w Sopocie pomyśleli i o tej możliwości. Oprócz tego znajduje się dość duży ogródek wystawiony przed lokalem. Co ważne, tutaj dba się o każdy szczegół. Świeże kwiaty na stołach, kącik zabaw dla dzieci.

Gunga House w Sopocie

Gunga House w Sopocie

Lody do wyboru, do koloru

Wchodzimy do lokalu i naszym oczom ukazują się dwie gabloty wypełnione lodami. A jakie smaki – smerfowe, miętowe, kawowe, banan z żurawiną, czekolada, truskawka. Same nie wiemy co wybrać, a więc może deser? Tak! Wielość smaków może przyprawić nas o zawrót głowy. Naprawdę jest w czym wybierać. Nawet najbardziej wybredni klienci powinni znaleźć smak dla siebie. Najmłodsi goście Gunga House w Sopocie będą zachwyceni.

Gunga House w Sopocie

Gunga House w Sopocie

Gunga House w Sopocie

Bardzo kompetentna obsługa

Nie można nie wspomnieć, że obsługa jest bardzo kompetentna, a ceny bardziej niż korzystne. Uwierzycie, że za deser składający się z dwóch gałek lodów, bitej śmietany, owoców i polewy czekoladowej zapłaciłyśmy niecałe 10 złotych? Należy wspomnieć, że Gunga House oferuje także 10% rabat dla studentów. A nasze połączenia smakowe to mięta i coś w rodzaju lodów ciasteczkowych. oraz smerfowe i sorbet z mango. Lody doskonale orzeźwiają. Gdybyśmy mieszkały w Sopocie byłybyśmy częstymi gośćmi.

Gunga House w Sopocie

Gunga House w Sopocie

Gunga House w Sopocie

Gunga House w Sopocie – warto tam być

Gunga House w Sopocie to lokal, który znajduje się blisko latarni morskiej, morza, więc warto się tam udać po drodze. Na pewno będziecie zachwyceni. My nie możemy doczekać się, aż zajrzymy tam w przyszłym roku.

Gunga House w Sopocie

Gunga House w Sopocie

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także