1,5 miesiąca temu zaczęłyśmy cykl Sistersowe polecajki. Nie sądziłyśmy, że aż tak się w to wciągniemy.Sistersowe polecajki #6

 Sistersowe polecajki #3

 Sistersowe polecajki #4

 Sistersowe polecajki #5

Co polecamy?

Nas Warszawa szczerze mówiąc nie do końca przekonuje. Jak dla nas za szybko, za dużo ludzi. Ale restauracje mają smaczne. No dobra, dwie. Totomato i Zest by Kibart. Jeżeli planujecie przeprowadzkę, sprawdźcie, jak wygląda życie w Warszawie.

Znacie to – szafa pełna ubrać, a my nie mamy co na siebie założyć? Może warto poczytać więcej o slow fashion i wprowadzić tę zasadę u siebie. My sukcesywnie ostatnimi czasy bierzemy się za porządki i pozbywamy ubrań, których już dawno nie nosimy.

Wstajesz rano, włączasz Facebooka i nagle orientujesz się, że już czas na obiad. Myślisz sobie: kurde, kiedy to zleciało? Przecież dopiero co usiadłam do komputera. Nie bój się, znamy to z autopsji. Ula tymczasem podpowiada jak rozsądnie dysponować czasem w mediach społecznościowych.

A co powiecie na masło do ciała z koziego mleka. Musimy przyznać, że my uwielbiamy wszystkie balsamy, dlatego też ten produkt bardzo nas zainteresował i chyba skupimy się na jego zakup. A Wy używacie?

Co jeszcze?

Gdybyśmy miały wymienić Top 10 książek pierwszej połowy 2015 roku, miałybyśmy z tym duży problem, bowiem średnio na miesiąc czytamy ok. 10. Martyna znacznie więcej, bo książki pochłania nałogowo. A jak tu wybrać tylko złotą dziesiątkę? Kogo Wy byście tutaj umieścili?

Chcecie zorganizować spotkanie blogerek, ale zupełnie nie wiecie jak się do tego zabrać? Polecamy Wam więc artykuł blogerki, która niedawno się tego podjęła. Jak wiecie, my same zorganizowałyśmy 3 edycje Blogowego WOW, więc trochę wiemy, ile to pracy. Ale też ile radości 🙂

Macie ochotę na rosyjski film? W takim razie zapraszamy Was na Top 5 ulubionych filmów Rosjan. Nie wszystkie doczekały się polskiego przekładu, jednak sądzimy, że nawet z minimalną znajomością języka będziecie w stanie zrozumieć ogólny zarys. A nawet jeśli nie, pooglądacie piękne scenerie.

Sistersowe polecajki #6

Na naszej półce książka ,,Nie zmienił się tylko blond”, a Was zapraszamy na wywiad z Agatą Przybyłek, autorką tej debiutanckiej powieści. Mimo młodego wieku Agata ma wiele do przekazania. Jesteśmy przekonane, że jej humorystyczna opowieść i nam przypadnie do gustu.

Tajemnicą nie jest fakt, że blogerzy stają się coraz bardziej wpływowi. Autorka artykułu uczula jednak na fakt, aby nie zapatrzeć się tylko w nasze cele, ale pomyśleć też o innych. Mieć misję. Niekoniecznie oddawać wszystkie zarobione pieniądze, ale… o tym przeczytajcie sami.

Jemy oczami, nie jest to dla nikogo zaskoczeniem. Jak powinno wyglądać dobrze przygotowane menu w serwisach społecznościowych odpowiada Luk. Niestety, ale często jest tak, że duże restauracje, czy kawiarnie nawet nie zadają sobie trudu, aby przygotować jakikolwiek plik, mający ułatwić gościom decyzję, czy chcą się tam wybrać.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także