Zapraszamy na kolejny wpis z 10, miejmy nadzieję, inspirującymi artykułami. Sistersowe polecajki, odsłona 4.

Sistersowe polecajki #4

 Sistersowe polecajki #1

 Sistersowe polecajki #2

 Sistersowe polecajki #3

Co polecamy?

A może marzy Wam się podróż do Włoch? Ania i Kuba już niebawem się tam udadzą. Ba, oni nawet opracowali plan podróży. My do Włoch też byśmy kiedyś z chęcią się wybrały. Oczywiście z przewodnikiem i tłumaczem 😉

Wychowane w latach 90. doskonale wiemy o czym autorka wpisu pisze. Nikogo nie dziwiło i nie bulwersowało bieganie z innymi dziećmi do późna. Oczywiście, wszystko w granicach rozsądku. Nie wymagało się też chyba od dzieci, żeby chodziły na pięć zajęć dodatkowych i znały trzy języki…

CV ostatni raz pisałyśmy chyba na zajęciach z przedsiębiorczości w liceum. Jakoś do tej pory ta umiejętność nie była nam potrzebna. Niezaprzeczalnym faktem jest, że dobrze napisane CV to już połowa sukcesu.

Co jeszcze?

Często jest tak, że rola kobiety jest spychana do rodzenia dzieci i zajmowania się gospodarstwem domowym. Na całe szczęście większość mężczyzn ma rozum w odpowiedniej ilości i odchodzi się od tego utartego stereotypu. Gdyby ktoś jednak miał nadal wątpliwości Natasza Socha w ,,Rosole z kury domowej” skutecznie je wyperswaduje.

Jak z każdym zawodem, tak i w przypadku blogera, można mówić o cieniach i blaskach takiej pracy. Jan bardzo dokładnie opisał swoją drogę od rzucenia etatu po zostanie pełnoprawnym blogerem. Chyba każdy z nas chciałby robić to co kocha, prawda?

Mamy jasno sprecyzowane plany na ten blog. Teraz same. Kiedyś z dziećmi. Ale nie blog o dzieciach. A jak zapatruje się na to Mama blogerka 2.0., która niebawem zostanie po raz drugi mamą? Czy zrezygnuje z blogowania na rzecz macierzyństwa?

Sistersowe polecajki #4

Dobro powraca. Przeczytajcie o zachowaniu Kamila i Kasi, którzy oddali znalezioną rzecz. Często jest tak, że znajdujemy coś na ulicy, czasem przez głowę przemyka nam myśl – a może weźmiemy, przecież gdyby ktoś się zorientował, już by wrócił. Nie. Mamy nadzieję, że wszyscy postąpilibyśmy tak samo, jak wspomniane małżeństwo.

Jesteście już po ślubie, a może dopiero go planujecie? Spójrzcie, jaki fantastyczny bukiet z piwonii miała Sylwia w tym najważniejszym dniu w swoim życiu. My jesteśmy oczarowane. Pochwalcie się swoimi bukiecikami.

Upały za nami, miejmy nadzieję, że cieplejsze dni i przed nami. Polecamy przygotować mleczne owocowe koktajle tak jak to zrobili Marysia i Jakub. Aż nabrałyśmy ochoty na te pyszności. A w tych słoiczkach jesteśmy zakochane już od dawna!

W Toruniu mamy balkon, który teoretycznie mogłybyśmy urządzić w jakiś przyjemny sposób. Spójrzcie na inspiracje na urządzenie balkonu u Magdy. Szczerze przyznamy, że jesteśmy zachwycone i same chętnie w takim otoczeniu spędzałybyśmy wolny czas.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także