Jak po Świętach? My jesteśmy właśnie w Szczecinie, a Was zapraszamy na Sistersowe polecajki #38.

Sistersowe polecajki #38

 Sistersowe polecajki #35

 Sistersowe polecajki #36

 Sistersowe polecajki #37

Co polecamy?

Bycie dobrą żoną z pewnością nie jest rzeczą łatwą. Agata, jak zazwyczaj w sarkastyczny sposób, postanowiła odwołać się do poradnika z zeszłego wieku i porad w nim zawartych dot. tego, jak być żoną dobrą, ale nie idealną. Biorąc pod uwagę wymienione punkty nie mamy szans na stanie się takimi osobami, ale może trafi nam się mniej wymagający kandydat 🙂

Niektórym się wydaje, że to oni są dla klienta, a nie klient dla nich. Niestety, smutna prawda jest taka, że bez klientów firma może nie istnieć. Kamil w swoim obszernym wpisie pisze o tym, że zawsze można dopasować się do klienta, poszerzyć swoje umiejętności i zapewne sprawić tak, by obie strony były zadowolone.

Mnożenie i dzielenie na pewno nie są tak fascynujące i proste, jak zabawa z kolegami. Niemniej, mnożyć i dzielić trzeba umieć, a Ilonka wychodząc naprzeciw nauce swojego synka i czytelnikom bloga przygotowała szablony pomagające w nauce mnożenia i dzielenia. Z nimi nauka na pewno będzie łatwiejsza!

Pod namiot trochę się najeździłyśmy, głównie na obozy harcerskie. Na wakacje zdecydowanie wybieramy domki letniskowe. Gdy wybieramy się na południe Polski biwakowanie w górach pod namiotem wydaje się być ciekawym urozmaiceniem. Przeczytajcie, jak dobrze się do tego przygotować – garść informacji, nie zawsze rozbudowanych, w pigułce.

Co jeszcze?

,,Surferka z charakterem” to film, który oglądałyśmy z rok-dwa lata temu. Gdy przeczytałyśmy o nim ponownie u Iwony w życiu byśmy nie powiedziały, że się tak nazywał! Tytuł adekwatny do fabuły, aczkolwiek niezbyt zapadający w pamięć. Niemniej, warto obejrzeć ekranizację, opowiadającą o dziewczynie, której rekin odgryzł rękę, a ona nie straciła woli do walki o lepsze jutro.

W górach możemy potrzebować pomocy lub być tymi, którzy wezwą ją dla poszkodowanych. Tak, czy inaczej, dobrze wiedzieć jak wezwać pomoc w górach. Niektóre z tych metod znałyśmy, inne poznałyśmy. Was zachęcamy do tego samego, gdyż nigdy nie wiadomo, co nas w życiu czeka.

Święta mineły dwa dni temu, jednak nic nie szkodzi, by poznać tradycje wielkanocne na świecie. Justyna przygotowała bardzo ciekawe zestawienie obchodów Wielkanocy w innych państwach na świecie. Znaliście je już wcześniej? W którym miejscu chcielibyście spędzić przyszłą Wielką Noc? 🙂

Sistersowe polecajki #38

Na pytanie, czy warto wybrać się do Lublina odpowiadamy sobie już wiele lat i mamy nadzieję, że w tym roku w końcu uda nam się zawitać w tamte strony. W planach jest Lublin, Zamość i Sandomierz, a co z tego wyjdzie – zobaczymy. Niemniej, już teraz zachęcamy Was do lektury przytoczonego wpisu.

Ania poleca 10 cytatów, które musisz znać. Przyznamy szczerze, że przed lekturą tego wpisu znałyśmy tylko kilka tych złotych myśli, niemniej jednak, wszystkie są warte zapamiętania. Jakie inne motywujące cytaty możecie nam polecić?

Zastanawiacie się czasem, w jaki sposób zwiększyć działania na Twitterze? Już nie musicie się tym martwić, bowiem Beatka poleca trzy narzędzia, dzięki którym możemy zwiększyć swoją aktywność na Twitterze, nie wkładając w to dodatkowej energii. To jak, wchodzicie w to? 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Poprzedni artykuł

Sistersowe polecajki #37

Następny artykuł

Top of the top. Marzec 2016

Zobacz także