Sistersowe polecajki #36 świadczą o tym, ze cykl ma już 9 miesięcy! Jak to szybko zleciało 🙂

Sistersowe polecajki #36

 Sistersowe polecajki #33

 Sistersowe polecajki #34

 Sistersowe polecajki #35

Co polecamy?

Biurko do pracy to miejsce, gdzie większość osób spędza swój czas przeznaczony na pracę. Szczerze mówiąc, nigdy nie byłyśmy za bardzo do niego przekonane. Zazwyczaj wolałyśmy siedzieć przy stole albo jeszcze lepiej, leżeć oparte w łóżku z laptopem na kolanach. A Wy przywiązujecie dużą wagę do Waszego miejsca pracy?

Gdy byłyśmy małe bardzo lubiłyśmy ukłądać puzzle. Może nie było tak, że robiłyśmy to non stop, jednak to zamiłowanie gdzieś pozostało. Ostatnio będąc w Biedronce, czy Pepco zauważyłyśmy wiele zestawów, które zainteresują młodego odbiorcę. Sylwia poleca jednak puzzle dla 3-letniego dziecka. Musimy przyznać, że, choć same dzieci jeszcze nie mamy, z chęcią zakupimy takie na przyszłość! Choćby dla samego efektu wizualnego.

W Wałbrzychu po raz pierwszy byłyśmy w lipcu 2015 roku. Korzystając z uprzejmości krewnych, zwiedzaliśmy okoliczne miejscowości uzdrowiskowe, byliśmy w Pradze, a samo miasto gdzieś nam umknęło. To znaczy odwiedziłyśmy Zamek Książ, Palmiarnię, ale na wiele atrakcji zabrakło nam czasu. Na szczęście Kasia i Maciej przygotowali wpis, co warto zobaczyć w Wałbrzychu. Coś nam się wydaje, że czeka nas jeszcze niejedna podróż w tamte rejony.

W Hiszpanii nigdy nie byłyśmy, więc tym chętniej przeczytałyśmy wpis Ani i Kuby pt. 10 rzeczy, które warto zobaczyć w Barcelonie. Po jego lekturze mamy jeszcze większą chęć by nie tylko za sprawą książek Zafona, ale i rzeczywiście znaleźć się w tym kraju.

Co jeszcze?

Chyba nie musimy Was przekonywać, że podróże to w większości pozytywne doznania. Warto więc, chociaż czasem, zamiast siedzieć w domu przed telewizorem wyjść z domu i pójść chociażby na spacer po okolicy. Jeśli to Was nie przekonuje, przeczytajcie inspirujące cytaty o podróżach. Jak mniemamy, będą dalsze części, więc śledźcie uważnie.

Uwielbiamy słodycze, Ty pewnie też. Niestety, nie wszyscy mogą jeść takie ze sklepu. Na szczęście Asia przygotowała bezglutenowe babeczki czekoladowo-bananowe ze śliwkową nutą. Szczerze się przyznamy, że mamy ogromną ochotę na te smakołyki!

Zmiany są dobre, wiecie? 1,5 roku temu zostałyśmy niejako zmuszone do zmiany miejsca zamieszkania i tak sobie z perpektywy czasu myślimy, że w sumie to dobrze się stało. Gdyby nie przeprowadzka do Torunia, pewnie nadal siedziałybyśmy w mieszkaniu na 10 piętrze wpatrzone w ekran komputera, a tak? Co chwilę wymyślamy, gdzie możemy pojechać, wróciłyśmy do ZHP. Wiecie, nie warto bać się zmian.

Sistersowe polecajki #36

Każdego dnia na półkach księgarń pojawiają się nowe tytuły. Literatura obyczajowa, kryminały, komedie, reportaże. Jak w tym wszystkim znaleźć pozycje, które nas zainteresują? Zapraszamy na literacki przegląd blogów, w którym Miłka poleca podzielone na kategorie recenzje innych powieści. A co Wy ostatnio czytaliście ciekawego?

Mole książkowe przedstawiane jako osoby niezbyt atracyjnie ubrane, z okularami i otoczone stertą książek odchodzą już w niepamięć. To znaczy, książek Wioli na pewno nie zabraknie, a dodatkowo zajrzyjcie, jak wygląda książkowy lifestyle w jej wykonaniu. Lampka w kształcie Wieży Eiffla, sukienka idealna na polowanie na nowe pozycje. Jak Wam się podoba?

Natalia, ekspertka od spraw fotografii, od czasu do czasu na swoim blogu Jest Rudo prezentuje także wpisy dot. blogów. Jeden z ostatnich mówił o podstawach blogowania. Jeżeli już jesteście blogerami, także zajrzyjcie. Wiele przydatnej wiedzy, która mogła gdzieś nam umknąć.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także