Nastała kolejna środa, a więc czas na Sistersowe polecajki #35. Ciekawi, co dziś polecamy? 🙂

Sistersowe polecajki #35

 Sistersowe polecajki #32

 Sistersowe polecajki #33

 Sistersowe polecajki #34

Co powiecie na zdrowy dwudaniowy obiad gotowy w 45 minut? Patrycja proponuje dania, które można wykonać w kilkadziesiąt minut, a do tego są smaczne i nie zawierają aż tyle chemii i tłuszczu, co zwykłe obiady. Co powiecie na zupę-krem oraz jajka sadzone z sałatką z rukoli? My jesteśmy ich bardzo ciekawe!

Uwierzycie, że do Wielkanocy zostały niecałe 3 tygodnie? Zupełnie tego nie odczuwamy, ale czas chyba zabrać się za wielkanocne kartki świąteczne. Przyznajcie się, wysyłacie je jeszcze, czy już daliście się pochłonąć manii SMS? A może szukaniu prezentów w ogródku?

Ciągle w biegu, brak czasu to drugie imię dzisiejszych Polaków. Asia proponuje przygotowanie szyszek z ryżu preparowanego w 15 minut. Jadłyśmy chyba kiedyś taki deser, i , szczerze mówiąc, bardzo nam zasmakował. Czas powtórzyć ten specjał, tym bardziej, że jego przygotowanie jest banalnie proste.

Co powiecie na wyjazd do Disnaylandu? Ania z Kubą przygotowali bardzo obszerny wpis, dot. ceny, dojazdu, atrakcji. To co, kto znów chce się poczuć dzieckiem i to w iście francuskim stylu? Zauważyliście, że ostatnio na półkach księgarń pojawia się coraz więcej książek dot. tematyki francuskiego szyku, smakołyków itd.? Może to czas na małą wycieczkę?

Znacznie bliżej, niż Paryż znajdują się Czechy. Co powiecie na wycieczkę do miasta Liberec? Wiecie, że znajduje się tam przepiękny rynek, DinoPark z kinem 4D, ZOO oraz wiele innych atrakcji, które odkryjecie spacerując klimatycznymi uliczkami? Mamy wielką ochotę na odwiedzenie tego malowniczego miejsca!

Pewnie wiecie, że Magdę Witkiewicz kocham miłością wielką i nieskrywaną. Dlatego też postanowiłam przeczytać wywiad z wybitną polską pisarką przeprowadzony przez Magdę, w którym mama Lilki i Matewki opowiada o planach na przyszłość oraz o zbliżającej się premierze ,,Cześć, co słychać?”. Powstał także specjalny fp.

Konto na Instagramie ma niemal każdy bloger, któremu pozwala na to model telefonu. Same korzystałyśmy z internetowego programu do jego obsługi Glamblr, ale zaprzestałyśmy tego działania. Co prawda, jest możliwość planowania zdjęć, ale nie zawsze działa, nawet gdy jest włączony komputer.

W komunikacji miejskiej, pociągach, autobusach spędzamy dość sporo czasu. Nie lubimy się nudzić, więc zazwyczaj czytamy książki, przeglądamy nowinki w Internecie. Jesteście ciekawi, w jakie inne sposoby można wykorzystać czas w komunikacji miejskiej?

Gry planszowe w ostatnim czasie stały się naszym ulubionym sposobem spędzania czasu, choć zdecydowanie za rzadko w nie gramy.  Propozycja Agi Tata Miś. Hop z kry na krę! zainteresowała nas na tyle, że gdy będzie w korzystnej cenie, skusimy się na zakup.

Do Drezna wybrałyśmy się we wrześniu zeszłego roku, ale jeszcze nie zdążyłyśmy dodać naszych wpisów, gdyż mamy Wam do pokazania relacje z jeszcze innych naszych wyjazdów. Tymczasem Karolina dokładnie opisuje jeden z punktów widokowych Drezna. Z chęcią zajrzymy tam następnym razem. Byliście? 🙂

Zobacz także