Dziś o podróżach, ślubie i minimalizmie. Co dorzucie od siebie? Sistersowe polecajki czas start.Sistersowe polecajki #18

 Sistersowe polecajki #15

 Sistersowe polecajki #16

 Sistersowe polecajki #17

Co polecamy?

Podobno cechą charakterystyczną dla Skorpionów jest umiłowanie Wschodu. Z tego też powodu rzekomo ciągnie nas do języka rosyjskiego (angielski pomińmy taktownym milczeniem) i pewnie dlatego też chciałybyśmy odwiedzić Moskwę. Podróż do Lwowa wydaje się także w sferze podróży do wykonania. Tym bardziej, że nie jest to znowu aż tak daleko.

Jakoś wiosną miałyśmy nawet plany, aby w wakacje wybrać się do Lublina. Potem jednak okazało się, że wolimy jednak Kraków. Niestety, pieniądze nie chciały się rozmnożyć, żeby starczyło na wszystko. Jak zobaczyłyśmy zdjęcia, pomyślałyśmy, że to pomieszanie Gniezna z Toruniem z dodatkiem Wrocławia. Spodobałoby nam się tam!

Często jest tak, że boimy się nowych wyzwań. Nie jesteśmy pewni, czy sobie poradzimy. Bloga założyłyśmy praktycznie nie wiem jak i nie wiem kiedy. A nie, to wiem. 26.07.2012 r. powstała obecna www.paulinakwiatkowska.pl 10.12.2012 r. www.recenzje-kiti.pl, a 17.06.2014 r. www.sisters92.pl. Na początku nie miałyśmy zielonego pojęcia, co to jest blogowanie, jak ustawia się te wszystkie widgety. Dziewczyny przygotowały darmowy e-book dla początkujących blogerów, który faktycznie jest dla tych, którzy dopiero zaczynają. Nie ma w tym nic złego, ale my w nim nie znalazłyśmy nic nowatorskiego. 3 lata temu dałybyśmy jednak za niego każde pieniądze.

Co jeszcze?

Jan wraz z rodziną wybrał się do Rabki-Zdroju. Nie wystarczyło im chodzenie po płaskim terenie. Postanowili wybrać się w góry. Sprawdźcie, jak im się to udało, gdzie spali i czy są zadowoleni ze swojego wyboru.

Autorka bloga Anatomia życia pisze o rajdzie rowerowym, w którym dane było jej brać udział. Choć się gubiła, nie było jej łatwo przejechać tyle kilometrów w ponad 40 stopniowym upale, nie poddała się. Sprawdźcie, do jakich wniosków doszła i co dał jej rajd rowerowy.

Jurek przez dwadzieścia kilka dni przejechał przez 12 państw. Miał tylko 300 euro. W większości przypadków korzystał z autostopu. Na blogu napisał wyczerpujące podsumowanie swojej wyprawy. We wcześniejszych wpisach możecie znaleźć relacje niemalże na bieżąco. Zapraszamy do lektury.

Sistersowe polecajki #18

Byliście kiedyś na weselu w stylu paryskim? My nie, ale dzięki Sylwii miałyśmy okazję oglądać je w Internecie. Coś innego, nietuzinkowego. Utrzymane w jednolitej kolorystyce prezentuje się naprawdę świetnie. Sprawdźcie sami, jak wygląda wesele w stylu paryskim.

W naszych kolejnych polecajkach nie może zabraknąć wpisu Kasi, położnej, która tym razem napisała o tym, jak pielęgnować małego chłopca. Nam na razie ta wiedza nie jest potrzebna, jednak nigdy nic nie wiadomo 🙂 Jeśli czujecie się zainteresowani, zapraszamy do lektury.

Chcecie nauczyć się minimalizmu, tylko nie macie pojęcia, jak to zrobić? Nic prostszego. Adzie udało się tego dokonać w dwa dni. Przy następnej okazji wykorzystamy jej sposób, bo bez sensu to wszystko składować. Jesteście ciekawi, co skłoniło ją do takiej decyzji?

Planujcie wyjazd do Zamościa? Sprawdźcie, co warto tam zobaczyć, gdzie zjeść i napić się kawy. A jeśli nie macie w planach wycieczki, zobaczcie, jak tam jest pięknie. O ile nas pamięć nie myli, rozłożenie rynku wzorowane było na ciele człowieka.

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także