SEA Apartment w Helu to przepiękne wnętrze w dobrej cenie. Naprawdę jesteśmy zachwycone, że zdecydowałyśmy się akurat na tę lokalizację noclegową.

SEA Apartment w Helu

Muzeum Obrony Wybrzeża na Helu

Migawki z Helu

Muzeum Rybołówstwa na Helu

Mamy szczęście do pięknych miejsc noclegowych

Bardzo cieszy nas fakt, że mamy niebywałe szczęście i talent do wyszukiwania naprawdę pięknych miejsc noclegowych w całkiem przystępnych cenach. Tym razem udało nam się upolować przepiękny morski apartament na Helu, blisko ulicy Wiejskiej, a więc niemalże w centrum miasta. Jest to tak naprawdę mieszkanie, które właściciele przerobili na wynajem dla gości. Nie ma co ukrywać. Jesteśmy tym miejscem zachwycone!

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

Jak sama nazwa wskazuje, SEA Apartment w Helu przywitał nas w prawdziwie morskim stylu. Już od samego wejścia można zobaczyć marynistyczne akcenty. Ze spokojem wyśpią się w nim cztery osoby. Są dwa duże pokoje, kuchnia, dwa telewizory, całkiem spora łazienka. Jak by tego było mało, jest np. globus z kieliszkami do wina i schowek z parawanem, kocami, zabawkami na plażę dla dziecka. Na miejscu czekał na nas także słodki poczęstunek, herbaty, cukier, a także procentowe napoje.

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

Blisko przystanku PKS Hel Port

Nasze miejsce noclegowe, SEA Apartment w Helu, znajduje się dodatkowo tuż obok przystanku autobusowego PKP Hel Port. Nie wiemy, czym to jest spowodowane, ale akurat Internet nie wyszukuje tej stacji jako punkt rozpoczęcia podróży. Niemniej, my właśnie tam zajechałyśmy z Jastarni i stamtąd odjechałyśmy do Pucka. Najlepiej zaryzykować i chwilę poczekać, może akurat coś nadjedzie. Nam nie uśmiechało się drałować z bagażami na główny dworzec, więc jesteśmy bardzo zadowolone z tego, że wybrałyśmy akurat tak dogodną lokalizację. Znajduje się ona praktycznie w centrum najważniejszych atrakcji. Blisko do portu, Fokarium, czy na Latarnię Morską.

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

SEA Apartment w Helu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także