Jadąc do jakiegoś miasta, oprócz opisywanych atrakcji, siłą rzeczy lubimy przejść się ulicami miasta, podziwiać budynki, chłonąć klimat danej miejscowości. dziś zapraszamy Was na migawki z Helu.

Migawki z Helu

 Latarnia morska na Helu

 Muzeum Rybołówstwa na Helu

 Fokarium na Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu to przede wszystkim nasza droga od Dworca PKP do Fokarium i latarni morskiej. Nie mogło także zabraknąć zdjęć morza i ulicy Wiejskiej. Na Helu spędziłyśmy jedynie kilka godzin, jednak z powodzeniem udało nam się zobaczyć niemal wszystko to, co sobie zaplanowałyśmy. Niestety, tego samego dnia kończyłyśmy swoją nadmorską podroż, więc dość szybko musiałyśmy z Helu odjechać. Nie oznacza to jednak, że już tam nie wrócimy, a wręcz przeciwnie. W końcu Hel jest jednym z tych miast, z którym czujemy chemię.

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Ulica Wiejska na Helu

Ulica Wiejska na Helu należy z pewnością do tych najbardziej znanych i pewnie najdłuższych. Znajdujemy się na niej niemal tuż po wyjściu z Fokarium. Bardzo łatwo ją rozpoznamy po mnogości stosik z pamiątkami. Niestety, z przykrością musimy stwierdzić, że ceny są dość wygórowane, jednak, wiadomo, zawsze znajdą się chętni na tego typu towary. My także nie byłyśmy wyjątkiem i kupiłyśmy kilka drobnostek. Na ulicy Wiejskiej udało nam się także zjeść przepyszne gofry z frużeliną wiśniową i kupić książkę, która wcale najtańsza nie była, jednak uważamy, że była warta zakupu.

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Poczuj piasek pod stopami

Będąc nad morzem, dobrze choć kawałek przespacerować się plażą. Jeśli nie chcecie moczyć sobie nóg, wystarczy spacer po samej plaży. Naprzeciw Fokarium istnieje taka możliwość i w sumie przypadkowo z niej skorzystałyśmy. Morze lubimy za fantastyczny klimat nadmorskich miejscowości, to, że można tam zwolnić i zapomnieć o goniących nas terminach. W swoim życiu odwiedziłyśmy pewnie ponad 20 takich miast i Hel oraz Trójmiasto zdecydowanie należą do naszych ulubionych. A które nadmorskie miasto Ty najbardziej lubisz? Jakie atrakcje możesz nam w nim polecić?

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Migawki z Helu

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Zobacz także