Nie wierzysz? A komu udało się przebiec 5 km maraton, upiec najlepsze ciasto na świecie, którym zajadała się cała rodzina? No kto? Ty!

Rok 2015 rokiem sukcesów

 Niezbędnik blogera

 Nie samym blogiem bloger żyje

 To nie tak jak myślisz

Rok 2015 rokiem sukcesów

Sukces jest rzeczą umowną. Dla jednych małe rzeczy nie są określane mianem sukcesu. No bo jak to? Przecież to nic takiego. Nie. To coś wielkiego. Pamiętacie nasz wpis: Nie mów: Nie można. Mów: Uda się! Chodziło wtedy o to, aby zapisać sobie na karteczce cel, który chcemy osiągnąć i nie zaglądać do niego przez dłuższy czas. Jesteśmy przekonane, że gdzieś z tyłu głowy będziemy mieli przypomnienie, że przecież to zapisałem. Ja nie dam rady?

Rozwój to też sukces

I my wtedy zapisałyśmy swoje cele, które sprawdzimy już za 2 miesiące. Szczerze mówiąc, już teraz widzimy efekty takiego działania. W roku 2015 postawiłyśmy na rozwój naszego bloga. Wzięłyśmy udział w licznych spotkaniach blogowych – zorganizowałyśmy Blogowe WOW vol.3, uczestniczyłyśmy w See Bloggers, BlogUp #1, Blog Toruń Meeting.

Tu już byłyśmy

W minionym prawie że roku pobiłyśmy chyba swój rekord miejsc, które odwiedziłyśmy przez ostatnie 365 dni. Dokładną listę sprawdzicie w zakładce Tu już byłyśmy. Uważamy, że to także sukces, ponieważ wcześniej aż tak intensywnie nigdzie nie wyjeżdżałyśmy. Nie chodzi o to, aby zwiedzić cały świat, ale może zaczniecie od Polski? Swojej okolicy? Przekonacie się, ile wspaniałych miejsc zostało przez Was jeszcze nieodkrytych.

Niespodzianka

Nie będziemy jeszcze nic zdradzać, ale praktycznie przez całą jesień razem z Pauliną z Wredotek.pl pracowałyśmy nad czymś specjalnym dla Was, co udostępnimy w lutym/marcu. Niespodzianka jest już prawie gotowa, ale czekamy na odpowiedni moment. Już nie możemy się doczekać, aż powiemy Wam o tym czymś. To także nasz mały, a właściwie duży sukces tego roku. A co Ty osiągnąłeś w tym roku? Nie bój się chwalić 🙂

 

Jeżeli spodobał Ci się ten wpis, poleć go znajomym i bądź na bieżąco:
 Dołącz do grona kilkuset fanów na Fanpage Pojedztam -> KLIK
 Czytaj ciekawostki, oglądaj relacje z odwiedzanych miejsc na Instagramie -> KLIK
 Zapisz się do newslettera – w prawej kolumnie obok wpisu
 Napisz do nas, jeśli tylko masz ochotę. Chętnie pomożemy i odpowiemy na wszystkie pytania -> kontakt@pojedztam.pl

Poprzedni artykuł

Sistersowe polecajki #24

Następny artykuł

Sistersowe polecajki #25

Zobacz także